Reklama
aplikuj.pl

Pixel 7 i 7 Pro będą korzystać z nowych czujników aparatu do selfie

Im bliżej jesieni, tym więcej pojawia się szczegółów na temat serii Pixel 7. Tym razem dostaliśmy nowe informacje dotyczące czujników aparatu.

Premiery serii Pixel 7 spodziewamy się jesienią, prawdopodobnie we wrześniu. Google już w maju pokazało nam wygląd swoich nowych smartfonów, więc na ten temat nie musimy już snuć podejrzeń. Pozostaje więc specyfikacja, a to dość szerokie pole do spekulacji. Tym razem przecieki zdradziły nam, że oba nowe modele mają doczekać się nowych czujników przedniego aparatu, które będą w stanie nagrywać wideo w jakości 4K. Taka opcja była już obecna w Pixel 6 Pro, ale nie wiemy, czy Pixel 7 i 7 Pro dostaną ten sam czujnik – 11,1 Mpix.

Warto też wspomnieć, że przy okazji pojawiło się też kilka szczegółów dotyczących tableta Pixel, który ma zadebiutować dopiero w przyszłym roku. Wedle informacji, urządzenie będzie wyposażone w jedną kamerkę z tyłu. Wcześniej zakładano, że dostanie tylko przedni aparat, choć z racji na bardzo odległa premierę, trudno całkowicie wierzyć w te przecieki. Mówi się również, że Google w swoim tablecie nie umieści wielu funkcji fotograficznych znanych ze swoich smartfonów, takich jak nagrywanie 4K, zoom audio, zwolnione tempo czy Action Pan.