Reklama
aplikuj.pl

Do sieci wyciekły kolejne materiały promujące serię Pixel 7. Co tym razem ujawniają?

Pixel 7

Premiera serii Pixel 7 już za dwa dni, tymczasem Google ma najwyraźniej problem z utrzymaniem w sekrecie materiałów promujących nowe smartfony (albo to zwykły chwyt marketingowy). Tym razem do sieci trafiły dwie reklamy ukazujące nam niektóre z ulepszeń, jakie trafiły do serii.

Reklamy Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro wyciekły

Z materiałów dowiadujemy się, że Pixel 7 Pro dostanie nową funkcję o nazwie Macro Focus odpowiadającą za zbliżenia. Dodatkowo Google ulepszy w tym modelu funkcję Zoom Super Res, doda 6-krotny zoom optyczny i 30-krotny zoom hybrydowy. W obu modelach znajdzie się natomiast opcja Cinematic Blur, podobna do Cinematic Mode, jaki znamy z iPhone’ów. Cinematic Blur umożliwia kamerze przełączanie się między dwoma obiektami, przy jednoczesnym zachowaniu ostrości jednego obrazu i rozmycia drugiego obrazu w tle.

Google zadbało też o kwestie związane z baterią dodając do swoich nowych smartfonów tryb  Extreme Battery Mode, który pozwala na do 72 godzin pracy na jednym ładowaniu. W tym trybie jednak większość aplikacji pozostaje wyłączona, ale na szczęście to od użytkownika będzie zależało, które aplikacje pozostawi działające.

Premiera serii Pixel 7 odbędzie się już 7 października, więc resztę szczegółów poznamy już niebawem.