Reklama
aplikuj.pl

Pixel Watch dostanie naprawdę szeroki wybór pasków

Pixel Watch

Zapowiedziany podczas konferencji Google I/O 2022 Pixel Watch zostanie wprowadzony na rynek jesienią, wraz z seria Pixel 7. Choć wygląd smartwatcha jest nam doskonale znany, dziś dowiedzieliśmy się więcej o dodatkach, w postaci pasków.

Pixel Watch dostosujemy do swoich preferencji dzięki szerokiej gamie pasków

Zegarek Google umieścimy na nadgarstku przy pomocy miękkich, silikonowych pasków w kilku kolorach. Te mają być standardową, podstawową opcją dopasowania smartwatcha, ale wedle doniesień, mają pojawić się też inne. Podobno Google zaoferuje też trzy warianty kolorystyczne pasków z plecionej stali nierdzewnej, z zapięciem magnetycznym. Ma pojawić się też klasyczna, metalowa bransoleta znana z innych smartwatchy dostępnych na rynku.

Mówi się również, że pojawią się dwa paski skórzane dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych, pasek z tkaniny i pasek ze stretchu. Niestety na razie są to jedynie słowa, więc bez jakichkolwiek zdjęć czy renderów trudno jest ocenić walory wizualne takich pasków. Jednak taka ich ilość z pewnością sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie, a dzięki mnogości tarcz i motywów, dostosuje swój smartwatch do swoich preferencji.