Reklama
aplikuj.pl

Pixel Watch przecieka. Ktoś zapomniał go w restauracji…

Pixel Watch przecieka. Ktoś zapomniał go w restauracji...

Sporo się ostatnio mówi o pierwszym smartwatchu Google, który wedle spekulacji powinien zostać zaprezentowany w maju, podczas wydarzenia I/O 2022. Dziś możemy rzucić okiem na rzeczywiste zdjęcia Pixel Watch, bo ktoś… zapomniał go w jednej z amerykańskich restauracji.

Jeden z czytelników serwisu Android Central udostępnił redakcji zdjęcia rzekomego prototypu Pixel Watch, który został znaleziony w jednej z restauracji w USA. Nie jest to odosobniony przypadek, choć w ostatnich latach testerzy raczej się pilnują. Ponad dekadę temu ktoś zgubił w barze prototyp iPhone’a 4, a kiedy indziej inny tester pozostawił Pixel 3 XL z tyłu wypożyczonego samochodu. Dzięki takim sytuacjom do sieci trafiają rzeczywiste zdjęcia sprzętów, które sporo ujawniają.

Znaleziony Pixel Watch wygląda niemal identycznie jak na renderach, które do tej pory trafiły do sieci. Wyświetlacz jest zakrzywiony, zaś spód koperty wykonano z metalu. Mamy też dwa fizyczne przyciski obok korony. Jest to prototyp, który chyba ma na celu sprawdzenie „jak się go nosi” bo przy próbie uruchomienia wyświetla się jedynie litera „G” na czarnym tle. Nie można było więc sprawdzić grubości ramek ani pełnego zasięgu wyświetlacza. Raport wskazuje, że urządzenie można ładować zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo.

Źródło: Android Central

Do Pixel Watch dołączone były niebieskie paski, więc mamy pewność, że taki kolor z pewnością się pojawi. Nie wiadomo natomiast, czy Google udostępni też inne warianty kolorystyczne, na co wskazywały rendery.

Oprócz Pixel Watch, Google może pracować też nad modelem Lift

Przy okazji tego wycieku, pojawiły się też plotki dotyczące kolejnego smartwatcha o nazwie Pixel Watch Fit, nad którym firma rzekomo również pracuje. Na razie na jego temat wiemy tylko tyle, że ma mieć bardzo grube ramki wokół wyświetlacza, co będzie dużym przeciwieństwem powyższego modelu. Watch Fit ma mieć również korpus a aluminium. Jeśli faktycznie Google nad nim pracuje i będzie chciało wprowadzić go na rynek już w maju, to w najbliższym czasie powinniśmy się dowiedzieć na jego temat czegoś więcej.