Reklama
aplikuj.pl

Pixel Watch raczej nie zachwyci nas żywotnością baterii

Pixel Watch raczej nie zachwyci nas żywotnością baterii

Już jesienią Google zaprezentuje nie tylko serię Pixel 7, ale również swój smartwatch Pixel Watch. Urządzenie pojawia się w przeciekach od długiego czasu, ale tym razem dowiedzieliśmy się czegoś na temat żywotności baterii.

Pixel Watch będzie zintegrowany Fitbit i właśnie z najnowszej wersji aplikacji pochodzą poniższe informacje. Dokopał się do nich serwis 9to5Google. Co prawda nie odkryto dokładnej żywotności baterii, jednak w kodzie natknięto się na nowe przypomnienie mówiące o naładowaniu zegarka przed pójściem spać. Znaleziono też opcję, która  przypomina użytkownikom, że potrzebują co najmniej 30% opłaty przed pójściem spać, aby śledzić całą noc snu.

Pixel Watch

Jeśli przyjmiemy, że Google szacuje czas snu na 8 godzin, oznacza to, że te 30% baterii wystarcza właśnie na taki czas pracy. Wniosek jest więc jasny, przy pełnym naładowaniu bateria Pixel Watch powinna wystarczyć na 24 godziny użytkowania. Oczywiście, nie są to dokładne, ani tym bardziej oficjalne dane, więc podczas premiery Google może nas zaskoczyć.

Powyższe informacje zgadzają się jednak z poprzednimi przeciekami. Jeśli więc się sprawdzą, to Pixel Watch pod tym względem będzie wypadał dość kiepsko, zwłaszcza że debiutujący kilka dni temu Galaxy Watch5 wytrzymuje jakieś 40 godzin na jednym ładowaniu.