Reklama
aplikuj.pl

Zarejestruj się na Planet Plus i odbierz cashback za zakup smartfona realme

Zarejestruj się na Planet Plus i odbierz zwrot pieniędzy za zakup smartfona realme

Kolejna promocja od realme? Zawsze jesteśmy na tak. Tym razem przygotowano ją we współpracy z platformą zakupową Planet Plus. Co można zyskać? Zwrot pieniędzy za zakup smartfona.

Kup smartfon realme i skorzystaj z cashbacku

Usługa cashback staje się ostatnio coraz popularniejszy i trudno się dziwić. W końcu dostajemy zwrot pieniędzy za zakupy, które i tak byśmy zrobili. W tym przypadku jednak trzeba tylko skorzystać z odpowiedniej karty płatniczej, rozszerzenia do przeglądarki czy po prostu wejść w dedykowany link. I tak właśnie jest w przypadku nowej promocji realme zorganizowanej z Planet Plus.

Czytaj też: Motorola moto g50 już w sprzedaży. Na smartfon z 5G nie trzeba wydawać majątku

Dzięki promocji kupując urządzenie z kategorii smartfony na sklep-realme.pl otrzymamy 40 zł zwrotu i to niezależnie od tego, czy weźmiemy najtańszy czy najdroższy model w ofercie w przypadku pojedynczego zamówienia. Zwrot otrzymujemy na konto Planet Plus i środki można stamtąd wypłacić w każdej chwili.

Nie macie konta na Planet Plus? Cóż, chcąc skorzystać z tej promocji musicie je założyć. Na szczęście korzystanie z platformy i sama rejestracja jest całkowicie darmowa. Wystarczy wejść na planetplus.com i przejść proces rejestracji. Następnie, chcąc dokonać zakupu smartfona realme ze zwrotem wyszukujemy na stronie aktywną ofertę realme i klikamy w nią. Wówczas zostajemy przeniesieni na stronę producenta i tam już wybieramy interesujący nas smartfon i dokonujemy zakupu. I to wszystko, po zapłaceniu w zakładce „Twój cashback” na Planet Plus pojawi się 40 zł.

realme zachęca, by przed skorzystaniem z promocji wyczyścić ciasteczka w przeglądarce i nie cofać się do poprzedniej karty podczas zakupów. Promocja ograniczona jest czasowo i nie łączy się z innymi dostępnymi na stronie realme.

Czytaj też: Modele Blackview w Polsce. Te smartfony przetrwają wiele

Pamiętajcie też, że na Planet Plus możecie korzystać też z cashbacku za zakupy z innych sklepów, takich jak Allegro, AliExpress, Pyszne.pl i wiele, wiele innych. Warto więc przy okazji zerknąć. Dodatkowo organizowane są różne promocje czasowe, np. dzisiaj cashback za zamówienie na Pyszne.pl wynosi aż 20%.