WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Darmowe 30 GB w Play i bonus za doładowanie w lajt mobile

Play rozdaje klientom darmowy Internet za doładowanie konta. Do zgarnięcia jest pakiet 30 GB. Z kolei lajt mobile powiększa wartość doładowań z okazji Walentynek.

Co zrobić, aby dostać 30 GB w Play?

Promocja Play to kolejny sposób, aby zachęcić klientów do korzystania z aplikacji Play24. Warunkiem otrzymania darmowego pakietu danych jest doładowanie konta dowolną kwotą za pomocą aplikacji Play24. Najlepiej zrobić to do 29 lutego.

Następnie w aplikacji Play 24 należy wejść w zakładkę Dla Ciebie, następnie Pakietu i Internet. Kolejny krok to włączenie pakietu Internet za darmo. Dzięki temu otrzymamy darmowy pakiet 10 GB, a następnie dwa kolejne, przyznawane co miesiąc. Każdy w wysokości 10 GB. Promocja trwa do 30 kwietnia, dlatego też aby załapać się na trzy pakiety, warto z niej skorzystać właśnie do 29 lutego.

Drugą opcją skorzystania z promocji jest doładowanie konta w dowolny inny sposób niż przez Play24, ale tutaj już na kwotę minimum 20 zł. Następnie promocję należy włączyć za pomocą kodu *111*422*1#. 30 GB za 20 zł nie wygląda wcale tak źle.

15% więcej za doładowanie w lajt mobile

Promocja lajt mobile obejmuje wszystkie doładowania na kwotę od 10 do 500 zł, wykonane za pomocą strony internetowej lajtmobile.pl. W zamian operator doładowuje konto dodatkową kwotą 15% wartości doładowania. Środki pojawią się na koncie w ciągu 3 dni roboczych, co zostanie potwierdzone SMS-em. Można je wykorzystać na dowolne usługi. Otrzymane środki można wykorzystać zgodnie z datą ważności konta.

Promocja trwa przez cały dzień 14 lutego.