Reklama
aplikuj.pl

PlayStation Plus luty 2022 to cztery darmowe gry

playstation plus

PlayStation Plus luty 2022 ujawnione. Jakie produkcje będzie można za darmo ogrywać w ramach najtańszego abonamentu od Sony? Jedno jest pewne – będzie w co grać!

PlayStation Plus luty 2022 – lista gier

Nowe PlayStation na luty 2022 nie jest już tajemnicą. Oto cztery gry, które będą dostępne w najtańszym abonamencie Sony od 7 lutego.

Evil Dead: The Game | PS4, PS5

Wciel się w Asha Williamsa lub jego przyjaciół z legendarnej serii Evil Dead i pracuj zespołowo w grze wyładowanej po brzegi akcją dla wielu graczy, w trybach kooperacji i PvP!

OlliOlliWorld | PS4, PS5

OlliOlli World to ekscytująca i pełna charakteru deskorolkowa platformówka z elementami gry akcji. Pomykaj przez tętniący życiem świat Radlandii, poznawaj barwne postacie i wykonuj triki, by odkryć mistycznych bogów deski na drodze do Gnarvany.

Destiny 2: Poza Światłem | PS4, PS5

Z pradawnych Piramid unoszących się nad zamarzniętymi obszarami Europy zrodziła się nowa moc, a pod nimi powstało mroczne imperium. Dołącz do innych Strażników w Destiny 2: Poza Światłem i za wszelką cenę zniszcz imperium, nawet z pomocą samej Ciemności.

Mafia Edycja Ostateczna | PS4

Przypadkowo wplątany w sprawy mafii Tommy Angelo wkracza do świata zorganizowanej przestępczości. Początkowo nie chce mieć nic wspólnego z rodziną Salieri, ale zyski wydają się być zbyt kuszące.