Reklama
aplikuj.pl

PlayStation Plus Marzec 2023 ujawnione, ale nie bez zamieszania

playstation plus

Sony ujawniło listę gier, które trafią za darmo do graczy w marcu 2023. Powoli jednak można się zagubić w nazwach wszystkich abonamentów.

PlayStation Plus Marzec 2023

Sony ujawniło już gry, która trafią do graczy w marcu 2023 w ramach PlayStation Plus Essential. Przyznaje, że sam się już pogubiłem we wszystkich nazwach programów Sony (do tej pory za każdym razem muszę sobie przypominać, czy Premium czy Extra to lepszy abonament). Gdy Japończycy przedstawili nowe gry do PlayStation Plus to myślałem, że chodzi o droższe poziomy oferty, a tymczasem były to gry dostępne w najtańszy sposób. O to co ogramy w marcu!

Czytaj też: Dziewięć gier wyrzuconych z PlayStation Plus. Polska produkcja w zestawieniu

Battlefield 2042 – PS4, PS5

Battlefield 2042 to pierwszoosobowa strzelanka będąca powrotem do wojny totalnej, z której słynie ta kultowa seria gier. Improwizuj i zwyciężaj w pogrążonym w chaosie świecie niedalekiej przyszłości. Skompletuj drużynę i przygotuj najnowocześniejszą broń do starć na dynamicznie zmieniających się, pełnych spektakularnych zniszczeń polach bitwy, na których naraz może walczyć 128 graczy.

Minecraft Dungeons – PS4

Oto ekscytująca gra akcji osadzona w świecie Minecrafta i inspirowana klasycznymi grami RPG typu dungeon crawl. Zapuść się w lochy w pojedynkę lub ze znajomymi i weź udział w niezapomnianych pojedynkach!

Code Vein – PS4

Stwórz swojego własnego Revenanta, zbierz drużynę i wyrusz w podróż do najdalszych zakamarków piekieł, aby zajrzeć w przeszłość i uciec przed koszmarem w grze Code Vein.