Reklama
aplikuj.pl

PlayStation Plus styczeń 2023 wyciekło i jest osłabione przez Xboxa

playstation plus styczeń

Poznaliśmy kolejne gry, które będą dostępne bezpłatnie w ramach abonamentu PlayStation Plus Essential. Jakie tytuły tym razem będą dostępne?

PlayStation Plus styczeń 2023

Wiemy już w co będzie można bezpłatnie zagrać w styczniu 2023. Oto oferta PlayStation Plus Essential, która ponownie wyciekła przed czasem.

Star Wars Jedi Upadły Zakon na PlayStation 5 i PlayStation 4

Przeżyj przygodę obejmującą swoim rozmachem całą galaktykę ze Star Wars Jedi: Upadły zakon – nową, trzecioosobową grą akcji studia Respawn Entertainment. W tej grze fabularnej dla jednego gracza wcielasz się w Padawana Jedi, który cudem uchronił się przed czystką zapoczątkowaną Rozkazem 66 bezpośrednio po wydarzeniach z kinowej Części III: Zemsta Sithów. Na drodze ku odbudowie Zakonu Jedi przyjdzie ci poskładać kawałki swojej obróconej wniwecz przeszłości, ukończyć szkolenie, rozwinąć nowe, potężne zdolności Mocy i opanować sztukę władania mieczem świetlnym. Wszystko to pozostając o krok przed Imperium i jego zabójczymi inkwizytorami.

Czytaj też: Battlefield 1942 z ray-tracingiem z Portal RTX!

Axiom Verge 2 na PlayStation 5 i PlayStation 4

Indra, miliarderka kierująca międzynarodowym konglomeratem Globe 3, podróżuje na Antarktydę w poszukiwaniu zaginionej córki, ale trafia do równoległego świata zamieszkanego przez pasożytnicze maszyny: jedne mogą jej pomóc, inne zaatakować. Gdzie ona poszła? A kim jest ten tajemniczy głos kierujący ją z tego końca terminalu komputerowego?

Poznaj ruiny starożytnej, ale zaawansowanej technicznie cywilizacji ziemskiej. Hakuj samochody. Pokonaj potwory. Użyj dronów RC, aby przeniknąć Rift – równoległą, ale połączoną rzeczywistość z własnymi niebezpieczeństwami. A jeśli chcesz przetrwać, będziesz musiał dokładnie zbadać każdy zakątek tego świata w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów i ulepszeń.

Xbox podgryza PlayStation Plus styczeń 2023

Ostatnia gra nie jest jednak tak idealną propozycją, jakby mogliby tego chcieć gracze PlayStation. Ostatnim tytułem w ofercie jest bowiem Fallout 76, który dostępny będzie tylko w wersji na PlayStation 4.

Czytaj też: Skradziony materiał GTA 6 wykorzystany w reklamie Goat Simulator 3

Bethesda Game Studios, nagradzani twórcy Skyrima i Fallouta 4, przedstawiają Fallouta 76. Dwadzieścia pięć lat po wybuchu bomb, w Dniu Powrotu roku 2102, razem z innymi mieszkańcami krypty – wybranymi spośród najwspanialszych i najbardziej inteligentnych obywateli kraju – wychodzisz na powierzchnię wprost w objęcia postnuklearnej Ameryki. Graj w pojedynkę lub z innymi graczami, przemierzając świat, wykonując zadania, budując i pokonując największe zagrożenia pustkowi. Odkrywaj ogromne obszary zniszczone wojną atomową w tej wieloosobowej odsłonie fabuły Fallouta. Poznaj największy i najbardziej dynamiczny świat, jaki kiedykolwiek powstał w legendarnym uniwersum Fallouta.

W przypadku wersji konsolowej, Fallout 76 o wiele lepiej prezentuje się na konsolach Xbox. Tamtejsi gracze otrzymali edycję gry przeznaczoną na Xbox Series X i Xbox Series S, dzięi czemu mogą cieszyć się lepszą rozdzielczością i płynnością, podczas gdy gracze Sony muszą być zdani na wersję z poprzedniej generacji konsol.