Plotki mówią, że Death Stranding na PS5 jest już gotowe

Death Stranding - test wydajności kart graficznych

W sieci pojawiły się plotki, że ulepszona wersja Death Stranding na PS5 jest nie tylko gotowa, ale zostanie zaprezentowana na dniach.

Death Stranding na PS5 już za rogiem?

Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki o powstawaniu ulepszonej wersji Death Stranding dedykowanej najnowszej konsoli PS5. Oczywiście Death Stranding: Extended Edition miałoby zapewnić lepsze wrażenia nie tylko na PlayStation 5, ale również na czwórce.

Użytkownik forum Reset Era posługujący się nickiem Navtra na pytanie o możliwe ogłoszenie Death Stranding na PS5 odpowiedział, że taka wersja jest gotowa już od jakiegoś czasu. Dodał, że może to być ogłoszone “dzisiaj” (wpis jest sprzed kilku dni, więc wiemy, że jego dzisiaj jednak się nie sprawdziło), ale dodał również, że powinno się to stać w przeciągu miesiąca.

Co istotne napisał również, że razem z DS na nową konsolę zaprezentowana zostanie gra Life is Strange: True Colors. Pamiętajcie, że to plotki i do tej pory nie pojawiła się na ten temat żadna oficjalna informacja. Pozostaje więc cierpliwie czekać na rozwój wypadków.