WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Opłaca się oszczędzać przez dodawanie usług w programie smartDOM

Opłaca się oszczędzać przez dodawanie usług w programie smartDOM
Lokowanie produktu

W dzisiejszych czasach niemal każdy z nas korzysta z kilku usług dla domu. Telefony komórkowe, Internet, telewizja… Każda z nich to dodatkowy wydatek. Z różnych powodów zdecydowanie wygodniej jest kupić je u jednego operatora lub przynajmniej jednej firmy. To często daje nam dodatkowe korzyści, przede wszystkim finansowe. Jak w programie smartDOM Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Kupuj więcej, aby płacić mniej

Plus SmartDOM oszczędzanie

To bardzo dobrze znana nam zasada, która jest obecna nie tylko w sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Kup 3 produkty w cenie 2, drugi produkt taniej o 50%, przy zakupach powyżej kwoty 1000 zł dostaniesz 20% rabatu…To transakcja wiązana. Z jednej strony zyskuje na tym oczywiście sprzedający, który w pewnym sensie pozbywa się towaru. Z drugiej my, jako kupujący, mamy dostęp do tańszych produktów.

Na nieco podobnej zasadzie działa program smartDOM, gdzie im więcej usług posiadamy, tym większy dostajemy rabat. Sprawdźmy, jak to działa.

10 zł rabatu za kolejną usługę w programie smartDOM

Plus SmartDOM oszczędzanie

Główny mechanizm działania rabatowania w programie smartDOM to 10 zł mniej za abonament każdej kolejnej dokupowanej usługi podstawowej. Są to telefon – komórkowy lub stacjonarny, Internet – mobilny, domowy LTE lub światłowodowy oraz telewizja – naziemna, satelitarna lub kablowa. Oprócz podstawowych usług w programie dostępne są takie usługi jak monitoring, gaz czy ubezpieczenia.

Dokupując do posiadanej usługi kolejną, dostajemy na nią 10 zł rabatu miesięcznie, co przekłada się na oszczędność 120 zł rocznie. Jeśli posiadamy trzy usługi, czyli np. Internet, telefon i telewizję, rabat wyniesienie już 240 zł rocznie.

Rabat w programie smartDOM może być większy

Plus SmartDOM oszczędzanie

Maksymalny rabat w programie smartDOM wynosi 50% – dla abonamentu w wysokości 50 zł. Jest przyznawany za siódmą, ósmą i dziewiątą usługę. Warunkiem jest posiadanie abonamentu na telefon komórkowy w kwocie 49,90 zł (usługa pierwsza), a kolejne abonamenty telefoniczne będą wyjściowo kosztować 50 zł miesięcznie. Abonamenty wyższe niż 50 zł/mies. są rabatowane w ten sposób, że abonament jest niższy o 25 zł/mies. na każdy numer.

W przypadku posiadania dziewięciu usług połączonych w programie smartDOM, kwota miesięcznego rabatu może wynieść 125 zł, co w ciągu całego roku da 1500 zł oszczędności. To równowartość bardzo przyzwoitego smartfonu lub nawet telewizora.

Ile może oszczędzić 4-osobowa rodzina w programie smartDOM?

Plus SmartDOM oszczędzanie

Spróbujmy na prostym przykładzie przeliczyć rabat w programie smartDOM. Weźmy do tego 4-osobową rodzinę. Mamy w niej:

– 4 telefony komórkowe,
– telewizję,
– Internet światłowodowy.

To podstawowy zestaw, który często pojawia się w naszych domach. Za sześć usług w ramach programu smartDOM mamy w sumie 95 zł rabatu miesięcznie, co przekłada się na 1140 zł rocznie. Jak to możliwe? Przy zakupie jednego abonamentu za 50 zł, kolejne mamy za połowę tej ceny, czyli za 25 zł każdy. Zatem oszczędności na samych abonamentach telefonicznych to już kwota 75 zł. Do tego dochodzą jeszcze rabaty po 10 zł za telewizję i internet światłowodowy. Patrząc na to z innej perspektywy, przynajmniej jedną usługę mamy w takim przypadku za darmo.

Polacy lubią oszczędzać, widać to po popularności smartDOMu

O tym, że Polacy lubią oszczędzać przez dodawanie kolejnych usług świadczy popularność programu smartDOM. Dzisiaj korzysta z niego już ponad 2 mln osób, które dołączyły do programu w ciągu ostatnich sześciu lat. Ze względu na możliwość oszczędzania oraz niezmiennie jasne zasady działania smartDOMu, ten wynik w najbliższych latach powinien tylko rosnąć.

Tekst powstał przy współpracy z firmą Cyfrowy Polsat