Reklama
aplikuj.pl

Plus wprowadza trzy nowe, atrakcyjne oferty. Co można zyskać? Sprawdźmy

plus

Operatorzy komórkowi prześcigają się we wprowadzaniu mniej lub bardziej atrakcyjnych ofert, które mają za zadanie przyciągnąć nowych klientów. Nowe promocje sieci Plus zdecydowanie należą do tych bardziej atrakcyjnych, bo dzięki nim można zyskać naprawdę wiele.

Kolejne abonamenty w Plusie za 1 zł nawet przez cały rok

Ta promocja skierowana jest do rodzin lub małych firm, zarówno dla osób przenoszących numer do Plus, jak i tych kupujących nową kartę. Sprawa jest prosta, płacimy pełną kwotę abonamentu za pierwszą kartę, a za pozostałe – tylko symboliczną złotówkę przez określony czas (może być to nawet rok!). Jest to ogromna oszczędność, jak zresztą możecie zobaczyć na wyliczeniach na poniższej grafice.

Jeśli jesteś klientem indywidualnym, to by skorzystać z promocji musisz mieć lub kupić  abonament za minimum 44,90 zł/mies. i dobrać kolejny abonament za minimum 55 zł/mies. Wybierając ofertę:

 • ze smartfonem – klient otrzymuje abonament za 1 zł przez 12 miesięcy,
 • bez smartfonu – klient otrzymuje abonament za 1 zł przez 6 miesięcy.

Po tym okresie klient zapłaci mniej o 25 zł w ramach programu smartDOM, dzięki czemu zamiast 55 zł do końca umowy można płacić tylko 30 zł.

W przypadku klientów biznesowych, wygląda to dość podobnie, z tym że abonament bazowy musi kosztować minimum 39 zł/mies. (netto) i do niego należy dobrać kolejny, za minimum

45 zł/mies. (netto). Wybierając ofertę:

 • ze smartfonem – klient otrzymuje abonament za 1 zł przez 12 miesięcy,
 • bez smartfona – klient otrzymuje abonament za 1 zł przez 6 miesięcy.

Klienci biznesowi, po skończeniu okresu promocyjnego – 6 lub 12 m-cy – również zapłacą o 25 zł mniej za miesięczny abonament w ramach programu smartFIRMA. W ten sposób abonament zostanie obniżony z 45 zł do 20 zł/mies. (netto).

W obu powyższych przypadkach możliwe jest dobranie nawet do 5 dodatkowych kart w przypadku klientów indywidualnych i do 7 dodatkowych kart w przypadku małych firm z abonamentem za 1 zł. Jest to idealna okazja do przetestowania najszybszego i najlepszego internetu 5G w Polsce, który według niezależnych testów RFBenchamrk wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencji.

Jeśli zaś chodzi o sprzęt, który możecie dobrać do abonamentu, to Plus przygotował zarówno modele budżetowe (np. różne warianty Galaxy S22), jak i te z wyższej półki, a wszystkie dostępne są w ratach 0%. Są to modele, takie jak:

 • Samsung Galaxy S22 5G 128 GB – 399 zł na start + 36 rat po 100 zł, cena łączna 3999zł;
 • Samsung Galaxy S22 5G 256 GB – 499 zł na start + 36 rat po 103 zł, cena łączna 4207zł;
 • Samsung Galaxy A22 5G 4/128 GB – 1 zł na start + 36 rat po 29,94 zł, cena łączna 898,84 zł;
 • Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB – 1 zł na start + 36 rat po 31 zł, cena łączna 1117 zł;
 • realme C11 32 GB – 1 zł na start + 36 rat po 11 zł, cena łączna 397 zł.

Nie musisz jednak brać abonamentu, by załapać się na jakąś promocję. Plus zwraca gotówkę w ofercie na Kartę

Ta promocja przygotowana jest dla nowych użytkowników oferty na Kartę. Kupując nowy starter z sieci Plus na Kartę możecie dostać nawet 100 zł zwrotu. I to nie na konto telefonu, ale w gotówce z bankomatu! O co dokładnie chodzi?

100 zł w gotówce z bankomatu będzie można odebrać w momencie, gdy suma pieniędzy wydanych na pakiety Bez Limitu przekroczy 100 zł. Można też wypłacić 50 zł, a by to zrobić należy zakupić dwa dowolne pakiety. Wypłatę pieniędzy można realizować do 31 sierpnia br.

Jak skorzystać z promocji?

 • Krok 1 – Zakup startera Plus na Kartę i zapisanie się do promocji poprzez wysłanie SMS o treści „KASA” pod numer 80100 w terminie od 7 marca do 30 kwietnia br.
 • Krok 2 – Regularne włączanie dowolnego pakietu Bez Limitu za 30 lub 40 zł.
 • Krok 3 – Odbiór gotówki z bankomatu, gdy kwota wydana na pakiety przekroczy 50 zł lub 100 zł.

Poniższa grafika i film tłumaczą zaś, jak wypłacić otrzymane pieniądze z bankomatu:

Promocje na usługi telefoniczne już za nami, ale to jeszcze nie koniec. Skoro był abonament za złotówkę, to przyszedł czas na Plus Światłowód również za 1 zł 

Do kompletu z abonamentem warto dobrać sobie też internet i to nie byle jaki, bo najszybszy i super stabilny internet światłowodowy z prędkością do 1 Gb/s za 1 zł miesięcznie nawet przez okrągły rok.

Promocyjna oferta na światłowód za 1 zł/mies. z prędkością do 1Gb/s obejmuje usługę Plus Światłowód realizowaną w oparciu o infrastrukturę Netii w zabudowie wielorodzinnej.

Jeśli nie posiadacie żadnych innych produktów w Plusie, a chcecie skorzystać z tej promocji, to dla Was abonament będzie kosztował 1 zł przez 6 miesięcy. Światłowód za 1 zł/mies. z prędkością do 1 Gb/s przez rok to z kolei oferta dla tych, którzy dodatkowo zdecydują się zawrzeć nową umowę lub przedłużyć obecną na abonament telefoniczny lub internet mobilny w Plusie za min. 50 zł/miesięcznie. Po roku abonament światłowodowy będzie wynosił 60 zł/mies. (z uwzględnieniem 10 zł rabatu smartDOM i 10 zł za e-fakturę).

Na tych samych zasadach z promocji mogą skorzystać także klienci objęci zasięgiem sieci światłowodowej wykorzystującej infrastrukturę Inea, Nexera, Tauron oraz Orange w zabudowie wielorodzinnej oraz jednorodzinnej. W tym przypadku miesięczny abonament za światłowód z prędkością do 1 Gb/s w ramach promocji będzie wynosił 26 zł/mies. przez 6 lub 12 miesięcy.

Dodatkowo, od 21 marca obniżono opłaty abonamentowe o 10 zł dla wszystkich oferowanych prędkości internetu światłowodowego na sieciach poza Netią. Oznacza to że, po okresie promocyjnym miesięczny abonament za światłowód z prędkością do 1 Gb/s  będzie wynosił 85 zł/mies. zamiast 95 zł/mies. (z uwzględnieniem 10 zł rabatu smartDOM i 10 zł za e-fakturę).

Materiał powstał we współpracy z siecią Plus.