Reklama
aplikuj.pl

Jak poprawić płynność Cyberpunk 2077? Wystarczy prosty trik

cyberpunk 2077, płynność

Płynność Cyberpunk 2077 nie należy do mocnych stron tej gry na PlayStation 4 i Xbox One. Ale można w łatwy sposób poprawić doświadczenie o 10 procent!

Produkcja Cyberpunk 2077 na PS4 i Xbox One miała zakończyć się tuż przed premierą. Tytuł do dziś ma problemy z działaniem choć hotfix 1.04 dużo poprawił.

Czytaj też: Nowy rekord Steama, czyli Cyberpunk 2077 niczym pandemia
Czytaj też:
Zawiedzeni Cyberpunkiem 2077? Pomyślcie co muszą czuć inwestorzy
Czytaj też:
Francja pokochała PS5, a Xboxa tak średnio

Jeden strzał i gotowe

Płynność Cyberpunk 2077 dalej nie jest jednak idealna! Niektórzy gracze szukają zatem własnego rozwiązania problemów. Zapewne słyszeliście już o tym, że za każdym razem, gdy się odwrócimy od pojazdów w Cyberpunk 2077 to będziemy widzieli inne pojazdy? W ten sposób łatwo znaleźć intersujący nas samochód.

Ten sam sposób można jednak wykorzystać trochę inaczej. Załóżmy, że znajdujecie się w zaludnionej dzielnicy, gdzie płynność Cyberpunk 2077 wprost szaleje. Jak poprawić komfort rozgrywki? Wystarczy, że… oddamy strzał w jakiś przedmiot w grze. Okoliczny NPC będą uciekać w popłochu, a Wam pozostaje tylko się od nich odwrócić i znów na nich spojrzeć. A raczej… na nikogo. Taka operacja sprawi, że bohaterowie niezależni po prostu wyparują, a Wasza gra zyska na płynności.

Czytaj też: Wyciek Resident Evil 8 Village. Ależ paskuda!
Czytaj też:
Grafika Cyberpunk 2077 jest Twoim zdaniem słaba? Mogło być gorzej!
Czytaj też:
Patch 1.04 Cyberpunk 2077 naprawia wersję PC i PS4, ale Xbox jeszcze nie