WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Jak poprawić płynność Cyberpunk 2077? Wystarczy prosty trik

Jak poprawić płynność Cyberpunk 2077? Wystarczy prosty trik

Płynność Cyberpunk 2077 nie należy do mocnych stron tej gry na PlayStation 4 i Xbox One. Ale można w łatwy sposób poprawić doświadczenie o 10 procent!

Produkcja Cyberpunk 2077 na PS4 i Xbox One miała zakończyć się tuż przed premierą. Tytuł do dziś ma problemy z działaniem choć hotfix 1.04 dużo poprawił.

Czytaj też: Nowy rekord Steama, czyli Cyberpunk 2077 niczym pandemia
Czytaj też:
Zawiedzeni Cyberpunkiem 2077? Pomyślcie co muszą czuć inwestorzy
Czytaj też:
Francja pokochała PS5, a Xboxa tak średnio

Jeden strzał i gotowe

Płynność Cyberpunk 2077 dalej nie jest jednak idealna! Niektórzy gracze szukają zatem własnego rozwiązania problemów. Zapewne słyszeliście już o tym, że za każdym razem, gdy się odwrócimy od pojazdów w Cyberpunk 2077 to będziemy widzieli inne pojazdy? W ten sposób łatwo znaleźć intersujący nas samochód.

Ten sam sposób można jednak wykorzystać trochę inaczej. Załóżmy, że znajdujecie się w zaludnionej dzielnicy, gdzie płynność Cyberpunk 2077 wprost szaleje. Jak poprawić komfort rozgrywki? Wystarczy, że… oddamy strzał w jakiś przedmiot w grze. Okoliczny NPC będą uciekać w popłochu, a Wam pozostaje tylko się od nich odwrócić i znów na nich spojrzeć. A raczej… na nikogo. Taka operacja sprawi, że bohaterowie niezależni po prostu wyparują, a Wasza gra zyska na płynności.

Czytaj też: Wyciek Resident Evil 8 Village. Ależ paskuda!
Czytaj też:
Grafika Cyberpunk 2077 jest Twoim zdaniem słaba? Mogło być gorzej!
Czytaj też:
Patch 1.04 Cyberpunk 2077 naprawia wersję PC i PS4, ale Xbox jeszcze nie

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News