Reklama
aplikuj.pl

Tak wygląda płyta ASUS ROG Crosshair VIII Dark Hero dla nowych Ryzenów

płyta ASUS ROG Crosshair VIII Dark Hero

Procesory AMD Ryzen 5000 już znamy, a producenci płyt głównych nie przepuszczą okazji, żeby nie zarobić na tej premierze. Przykładem tego jest ROG Crosshair VIII Dark Hero.

ROG Crosshair VIII Dark Hero – pierwsze zdjęcia

Chociaż nie mamy jeszcze oficjalnych informacji na temat tej płyty, ten model ASUSa będzie przedstawicielem segmentu premium i tym samym odświeżeniem obecnego cacka z chipsetem AMD X570. Jak podaje serwis ASUS ROG Crosshair VIII Dark Hero fotki, widoczna poniżej ROG Crosshair VIII Dark Hero bazuje na chipsecie X570.

Możemy jednocześnie powiedzieć, że płyta ROG Crosshair VIII Dark Hero jest oparta na identycznym projekcie PCB, jak oryginalny Crosshair VIII Hero/WiFi. Zmiany wydają się być kosmetyczne (patrz zmiana gładkich, srebrnych radiatorów na ciemne, ukośne), a cała konstrukcja radiatora i kolorystyka płyty są zgodne z najnowszą generacją ROG firmy.

Czytaj też: SilverStone prezentuje zasilacz SFX SX750
Czytaj też: AMD potwierdza nazwy nowych procesorów
Czytaj też:
Już niedługo Nvidia może wypuścić GeForce RTX 3080 20GB i RTX 3070 16GB

Wkrótce okaże się, czy nowa fala płyt głównych z socketem AM4 będzie zapewniać fabryczną obsługę serii Ryzen 5000. Oczekuje się jednak, że wszystkie płyty główne z chipsetami AMD z serii 500 otrzymają obsługę Ryzen 5000 poprzez aktualizacje systemu BIOS.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News