Reklama
aplikuj.pl

W końcu wiemy, kiedy zadebiutują POCO X5 i X5 Pro

Nowe smartfony POCO z serii X są tematem plotek już od dłuższego czasu i choć wiele z nich dotyczyło spodziewanej daty premiery, to dopiero teraz poznaliśmy oficjalne informacje pochodzące prosto od producenta. Kiedy więc zadebiutują POCO X5 i X5 Pro?

Na premierę nie musimy długo czekać, bo zgodnie z opublikowanym przez Xiaomi plakatem, wydarzenie zostało zaplanowane na 6 lutego. Będzie to oczywiście globalna premiera, bo w Chinach te modele pojawiły się jako Redmi Note 12 5G i Redmi Note 12 Pro Speed Edition. Znowu więc mamy do czynienia z rebrandingiem, ale to już dawno przestało nas dziwić. Spodziewamy się, że prócz nazwy i kilku szczegółów konstrukcji, specyfikacja nie ulegnie zmianie.

Jak zwykle POCO zaserwuje nam typową dla siebie szeroką wyspę aparatu ze swoim logo, a także charakterystyczny żółty wariant kolorystyczny. Poniżej możecie zobaczyć, że pojawi się też jeden w kolorze morskiej zieleni.

Czy POCO X5 i X5 Pro trafią do Polski? Ich poprzednicy, czyli seria X3 (POCO ominął X4) jest u nas dostępna, więc i te najnowsze smartfony z pewnością się u nas pojawią.