Reklama
aplikuj.pl

POCO X5 jeszcze nie zadebiutował, ale niektórzy już mogą z niego korzystać

POCO X4 Pro

W ostatnim czasie POCO X5 coraz częściej pojawia się w bazach certyfikacyjnych, dzięki którym znamy już kilka szczegółów jego specyfikacji. Teraz z kolei możemy zobaczyć go na prawdziwych zdjęciach.

Tak wygląda POCO X5. Kiedy premiera?

Nadchodzący model POCO został zauważony w rękach krykiecisty Hardika Pandyi. Sportowiec nawet nie próbuje ukryć go w żaden sposób i jak możecie zauważyć na zdjęciach — swobodnie korzysta z urządzenia. Dlatego niektórzy podejrzewają, że POCO nawiązało współpracę z indyjską gwiazdą sportu, w celu promowania urządzenia. Prawdopodobnie w Indiach to właśnie Pandyi będzie promował POCO X5. Z drugiej strony może to też wskazywać na rychłą premierę smartfona, skoro nie ma on nawet obudowy maskującej, to producentowi niespecjalnie zależy już na jego ukrywaniu.

Wyglądem smartfon nie zaskakuje. Widać charakterystyczny, żółty wariant kolorystyczny i dużą wyspę aparatów z logo POCO. W kwestii specyfikacji, przecieki i certyfikacje ujawniły wcześniej, że będzie to globalny wariant Redmi Note 12. Warto jednak wspomnieć, że tym razem pojawi się kilka zmian, takich jak Snapdragon 695 zamiast Snapdragona 4 Gen 1. Oprócz X5 oczekujemy też premiery X5 Pro (przemianowany Redmi Note 12 Pro Speed), ale ten ma już nie odbiegać w niczym od chińskiej wersji.