Reklama

Podsumowanie dnia – nowa forma wiadomości na WhatNext

WhatNext ekrany

Żyjemy w czasach przesyconych informacjami, które dosłownie otaczają nas każdego dnia. Ich nadmiar potrafi być równie szkodliwy, jak niedobór. Dlatego też mamy dla Was nową formę prezentacji wiadomości na WhatNext. Dla każdego działu będziemy przygotowywać specjalne podsumowanie.

Nie da się ukryć, że jesteśmy bardzo płodnym serwisem. Codziennie przygotowujemy dla Was masę różnych wiadomości. Jesteśmy świadomi tego, że ich nadmiar jest w stanie momentami przysłonić te naprawdę ważne wydarzenia. Dlatego też z ogromnym bólem serca, na razie w ramach testu, nieco ograniczymy liczbę publikacji. Ale nie zmniejszymy przy tym liczby przekazywanych informacji.

W każdym z działów skupimy się na publikowaniu w ciągu dnia tylko najważniejszych i najciekawszych informacji. Dodatkowo, dla każdego z działów stworzymy dzienne lub tygodniowe podsumowanie wiadomości. Znajdziecie w nich spis opublikowanych już informacji oraz opis pozostałych wydarzeń z danego dnia.

Codzienne podsumowania będą pojawiać się głównie wieczorem, za wyjątkiem informacji o sprzęcie komputerowym. Z racji tego, że wiele ciekawych wiadomości zza oceanu pojawia się w nocy naszego czasu, korzystniejsze będzie podsumowanie poranne. Dzienne podsumowanie dnia znajdziecie w działach – filmy i seriale, hardware, smartfony, oraz gry.

Podsumowanie tygodniowe będziemy przygotowywać dla działów – moto, nauka oraz technikaliów (m.in. gadżety). Oczywiście nie zabraknie testów, które postaramy się zamieszczać praktycznie codziennie oraz jeszcze większej dawki publicystyki.

Jeśli będziemy mieć kolejne pomysły na nowe formy publikacji, na pewno jako pierwsi dowiecie się – WhatNext!