Reklama
aplikuj.pl

Pojawiają się szczegóły specyfikacji Vivo X Fold2

Vivo X Fold

Pierwszy X Fold od Vivo został wprowadzony w Chinach w kwietniu ubiegłego roku, więc czas najwyższy na jego następcę. Ten już powstaje, a do sieci zaczynają trafiać pierwsze doniesienia na temat jego specyfikacji.

Co zaoferuje Vivo X Fold2?

Znany leaker Digital Chat Station dostarczył nam szczegóły specyfikacji nowego składaka od Vivo. Najważniejszy ma być tu napędzający go układ – Snapdragon 8 Gen 2. Jeśli ta informacja się potwierdzi, będzie to pierwszy składany smartfon z tym chipsetem. Przeciek twierdzi również, że w nowym X Foldzie Vivo ulepszy także akumulator, powiększając jego pojemność do 4800 mAh i dodając szybkie ładowanie z mocą 120 W.

vivo X Fold
vivo X Fold

To całkiem znaczące ulepszenia, nie tylko w porównaniu do ubiegłorocznego X Fold, ale także do wersji z plusem, która debiutowała w drugiej połowie 2022 roku. Z racji, że Vivo X Fold2 może zadebiutować na początku II kwartału, to spodziewamy się, że kolejne tygodnie przyniosą nam więcej informacji na jego temat. Liczymy, że producent nie tylko ulepszy chipset i akumulator z ładowaniem, ale również podrasuje trochę pozostałą specyfikację. W końcu na rynku składaków zaczyna się robić dość tłoczno i firmy muszą zacząć się starać, by wyróżnić się na tle konkurencji.