Reklama
aplikuj.pl

Iście rakietowy pokaz zasięgu Mustanga Mach-E Forda

pokaz zasięgu Mustanga Mach-E, zasięg Mustanga Mach-E

Pierwszy elektryczny Mustang ma do udowodnienia wiele, dlatego Ford sięgnął nawet po rakietę, aby ujawnić tajemnice zasięgu Mustanga Mach-E Forda.

Pokaz zasięgu Mustanga Mach-E

Poniższy materiał jest częścią kampanii reklamowej, która ma za zadanie pokazać światu, że elektryczny Mustang „może”, a co dokładnie „może”? Ewidentnie zadowolić wszystkich, którzy nie kręcą nosem na tradycję związaną z tym modelem.

Czytaj też: Le Mansory, czyli podkręcony Ford GT od Mansory
Czytaj też: Pierwszy zelektryfikowany Ford S-Max zaliczył premierę z Galaxy Hybrid
Czytaj też: Hybrydowy lub elektryczny Ford F-150 Raptor w planach?

tryby jazdy Ford Mustang Mach-E

Kampania reklamowa Mach-E V. Everything to nowatorski sposób Forda na zaprezentowanie możliwości Mach-E w zabawnej i wizualnej prezentacji. Powyżej obejrzycie materiał z udziałem dwóch bohaterów – samego samochodu i rakiety, ale nie liczcie na jakieś sensowne połączenie między tą dwójką.

Reklama po prostu ma za zadanie pokazać w efektowny sposób, że Mach-E do setki rozpędza się w 4,8 sekundy dla wersji podstawowej i 3,5 sekundy dla wydania GT. Dodatkowo wizja „z góry” pokazuje nam w praktyce „ile to jest” ponad 480 km zasięgu na jednym ładowaniu.

Dla przypomnienia, najmocniejszym obecnie zapowiedzianym wydaniem Mustanga Mach-E jest to o nazwie GT Performance, o którym poczytacie poniżej.

Mustang Mach-E GT Performance w szczegółach

Jako najwydajniejszy Mustang Mach-E, wersja GT Performance po prostu wzięła wydanie GT i polepszyła jej wydajność przy zachowaniu tej samej mocy na poziomie 480 koni mechanicznych, ale zwiększając jednocześnie moment obrotowy z 814 do 860 Nm. Stąd sprint do 96,5 km/h w około 3,5 sekundy, czyli o 0,2 sekundy szybciej.

Czytaj też: Hatchback Ford Focus 2023 wyszpiegowany w zimowych testach
Czytaj też: Premiera pickupa Ford F-150 Raptor nowej generacji
Czytaj też: Odświeżony Ford Focus 2023 wyszpiegowany. Obejrzyjcie zdjęcia

Mustang Mach-E GT Performance nadal dzierży 88-kilowatogodzinny akumulator GT, ale dodatkowy moment obrotowy spowodował, że szacowany przez EPA zasięg Forda spadł z 402 do 378 kilometrów dla tej wersji.