WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Policja w Teslach? Trwają rozważania po jeździe testowej w Modelu 3

Tesla rozkochała w sobie pewny oddział w USA, dzięki czemu jej Modele mogą z czasem zawitać na policyjną służbę.

Mowa dokładnie o Departamencie Hrabstwa Allegheny, który stał się kolejnym kandydatem w grupie organizacji rządowych na nabycie Tesli, kiedy dostrzegł wartość jej pojazdów. Ten departament policji niedaleko Pittsburgha w stanie Pensylwania niedawno miał okazję przetestować Model 3 Tesli i wygląda na to, że finalny „zachwyt” jest tutaj jednym dobrym określeniem.

Główny zastępca, Kevin Kraus wyjawił, że decyzja o przetestowaniu Modelu 3 była oparta na ogólnym celu, aby władza stała się bardzie ekologiczna i oszczędna, a oba te cele łatwo osiągnąć za pomocą pojazdów elektrycznych. Niestety, policja z Pittsburgha nie ma jeszcze żadnych oficjalnych planów ani ram czasowych na przyjęcie Modelu 3, ani żadnych pojazdów Tesli dla swojej floty.

Tesla w Policji, testy Tesli w Policji, patrole Tesli,

Obecna flota pojazdów Forda w departamencie może nie wymagać natychmiastowej wymiany. Jednak Kraus powiedział, że w przyszłości może pojawić się jakiś impuls do nabycia crossoverów Tesla Model Y. Jednak już teraz coś w tej kwestii się dzieje, ponieważ samochody Tesli do patrolów wykorzystuje już policja z z Fremont, czy Bargersville.

ŹRÓDŁO: Insideevs