Polska pani premier z Tekken 7 – wiemy jak się nazywa! Czy to Ciri?

tekken 7, premier, ciri

W nowym DLC do gry Tekken 7 pokazano premier Polski, która chce zwyciężyć w imieniu wszystkich Polaków. Szare włosy, szrama na policzku… coś Wam to mówi? Jeśli tak, to niestety wyjaśniono, że nowa postać nie nazywa się Ciri a po prostu Krystyna.

Krystyna – polska pani premier z Tekken 7 zawalczy za nas wszystkich!

W weekend pojawił się zwiastun nowego DLC do gry Tekken 7. A tam kilka kadrów naszego kraju, znajoma muzyka i wysiadająca z auta kobieta nazywana Panią Premier, która deklaruje, że musi wygrać w imię wszystkich Polaków. Bohaterka nie miała odzwierciedlać żadnej postaci realnej, więc nie ma co doszukiwać się nawiązania do kogoś z naszego byłego lub obecnego rządu.

Jednak nawiązanie do kogoś innego od razu rzuca się w oczy. Choć nie widzimy całej twarzy Pani Premier, to jej fryzura i blizna na twarzy nasuwają nam skojarzenie z Ciri. Niestety, w sklepie z grami Microsofta pojawiło się kilka informacji fabularnych i imię nowej bohaterki (stronę szybko zdjęto, ale wiecie, internauci czuwają). Jak więc naszywa się szarowłosa premier Polski? Krystyna, cóż, imię jest bardzo swojskie.