Reklama

Polski motor wyglądający jak Batmobil Tima Burtona

Każdy chciałby mieć swój batmobil, tak samo jak każdy chciałby mieć słynnego, należącego do Bonda, Aston Martina. Nierealne marzenia? Polacy z ekipy Game Over Cycles zrobili sobie sami pojazd Mrocznego Rycerza, w formie motocykla.

Ludzie z Game Over Cycles specjalizują się w tworzeniu customowych motorów, przerabianiu różnych modeli czy restauracji zabytkowych samochodów. Tym razem postanowili pójść na całość i zainspirowani filmami Tima Burtona z Batmanem w roli głównej (Batman z 1989 i Batman Returns z 1992) stworzyli „Batmotorbike”, bo tak to raczej można nazwać. To trójkołowy motocykl z charakterystycznymi dwoma skrzydłami żywcem wyjętymi z Batmobila, do tego dochodzi również replika wylotów silników odrzutowych oraz dodatkowe miejsce dla Robina. Nie jest to jednak projekt finalny, w przyszłości dodane zostanie nowe zawieszenie oraz dodatkowe skrzydła (osobiście nie wiem, czy jest to konieczne, bo już teraz motor wygląda obłędnie). Maszyna do najkrótszych to on nie należy, bo ma blisko 4,5 m długości.

Oto prawdziwy pojazd dla obrońcy Gotham. Ciekawy jestem tylko, czy chłopaki z GOC będą realizować zamówienia na większą ich ilość. I czy do zestawu dołączą chociażby pelerynę.

If-Tim-Burton’s-Batmobile-were-made-into-a-badass-motorbike3-650x415
If-Tim-Burton’s-Batmobile-were-made-into-a-badass-motorbike4-650x305
If-Tim-Burton’s-Batmobile-were-made-into-a-badass-motorbike5-650x433
If-Tim-Burton’s-Batmobile-were-made-into-a-badass-motorbike6-650x922
If-Tim-Burton’s-Batmobile-were-made-into-a-badass-motorbike7-650x433
If-Tim-Burton’s-Batmobile-were-made-into-a-badass-motorbike81-650x867

[źródło i zdjęcia: lostateminor.com]