WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pomysły gwiazd Jumanji: Następny poziom na przyszłość serii

Powrót do kultowego już Jumanji okazał się strzałem w dziesiątkę.  Jumanji: Przygoda w dżungli został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez fanów jak i krytyków zarabiając prawie miliard dolarów. Szacuje się, że tegoroczna kontynuacja pobije ten wynik. A to otworzy drogę kolejnym filmom z tej serii, na które obsada ma już swoje pomysły.

Jumanji: Przygoda w dżungli znacznie zmieniła znaną z oryginału koncepcję. Oczywiście nadal mieliśmy grę, ale już w formie konsoli, a akcja rozgrywała się wewnątrz gry. Podobnie będzie w Następnym poziomie, gdzie ponownie spotkamy tych samych bohaterów. Powrócą oni do gry, by uratować Spencera. Bethany, Fridge i Martha ruszają mu na pomoc, jednak do gry zostaje wciągnięty również dziadek Spencera, Eddie i jego przyjaciel Milo Walker. Bohaterowie będą musieli nie tylko pokonać nowe zagrożenia i pułapki, ale przede wszystkim przyzwyczaić staruszków do ich awatarów.

W obsadzie ponownie zobaczymy: Dwayne’a Johnsona, Kevina Harta, Jacka Blacka, Karen Gillan, Alexa Wolff, Madison Iseman, Morgan Turner, Ser-Dariusa Blaina i Nicka Jonasa. Pojawią się również: Awkwafina, Danny DeVito i Danny Glover.

Jednak co dalej z serią? Gwiazdy mają swoje pomysły.

W wywiadzie dla Total Film Magazine Jack Black, Karen Gillan i Dwayne Johnson podzielili się swoimi wizjami.

Jack Black zaproponował przeniesienie Jumanji w kosmos i zmienienie konwencji na science-fiction.

Zawsze uważałem, że powinniśmy nazywać się Jumanji Strikes Back. Jeśli mamy zmierzyć się z kolejnymi Gwiezdnymi Wojnami. Chciałbym lecieć w kosmos.

Nawiązuje to do światowej daty premiery Jumanji: Następny poziom. Zaplanowano ją tydzień przed premierą nowych Gwiezdnych Wojen.

Karen Gillan zasugerowała, że chciałaby w kontynuacji zobaczyć seksistowskiego mężczyznę uwięzionego w jej ciele. Przypomnijmy, że postać grana przez Gillan jest awatarem, w który wciela się gracz w Jumanji.

Myślę, że fajnie byłoby grać naprawdę szowinistycznego mężczyznę. Zostaje uwięziony w moim ciele i rozumie, jak to jest czuć się jak kobieta. A potem nagle doznaje objawienia odnośnie swojego zachowania.

Dwayne Johnson kontynuował te myśl:

Myślałem o tym. Mój umysł mógłby się zmienić i kobieta mogłaby wcielić się w Dr. Bravesone’a. Estrogen byłby cudownie zmieszany z testosteronem. I zobaczymy, co się stanie.

To z pewnością ciekawe koncepcje i z chęcią zobaczylibyśmy je na ekranie. Na razie przed nami Jumanji: Następny poziom, w którym raczej takich rzeczy nie dostaniemy. Jednak przyszłość serii wciąż jest nieznana, więc możliwe, że któryś z pomysłów zostanie wykorzystany.

W polskich kinach Jumanji: Następny poziom pojawi się 27 grudnia.

ŹRÓDŁO: