Reklama
aplikuj.pl

Poradnik Świąteczny 2020 – Bose

Akcja partnerska

Po świętach Bożego Narodzenia dobrze mieć święty spokój. Pomogą go Wam odnaleźć urządzenia Bose – słuchawki z aktywną redukcją hałasu, zatyczki do uszu na lepszy sen i okulary przeciwsłoneczne z funkcją audio.

Firma Bose od lat jest znana jako lider sprzętu audio z technologią aktywnej redukcji hałasu (ANC). Na rynku jest dostępnych kilka wysoko ocenianych modeli bezprzewodowych słuchawek nausznych, jak i dousznych (true wireless). Ale to nie wszystko, bo amerykański gigant audio dba także o nasz zdrowy sen oraz komfortową jazdę na nartach.

Poradnik Świąteczny 2020 WhatNext.pl

Nasz tegoroczny Poradnik Świąteczny został podzielony na dwie części. Produkty każdej firmy znajdziecie w osobnych wpisach, natomiast zbiór wszystkich znajduje się pod poniższym adresem.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020

Bose QuietComfort Earbuds – cisza w kompaktowym wydaniu

Poradnik Świąteczny 2020 - Bose

Bose QuietComfort Earbuds to najnowsze douszne słuchawki z najskuteczniejszą na świecie redukcją hałasu (ANC). Wewnętrzne i zewnętrzne mikrofony monitorują dźwięki w otoczeniu i w kanale słuchowym, a następnie w ułamku milisekundy generują sygnał przeciwny, eliminując niepożądany hałas. W ten sposób dociera do Ciebie tylko to, co chcesz usłyszeć.

Poradnik Świąteczny 2020 - Bose

Słuchawki oferują także pasywną redukcję hałasu, dzięki miękkiemu elementowi końcówki, który znajduje się wewnątrz ucha i szczelnie zamyka przewód słuchowy. Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds są przy tym stylowe i lekkie.

Bose Sport Earbuds – muzyka w każdej sytuacji

Poradnik Świąteczny 2020 - Bose

Bose Sport Earbuds to słuchawki douszne stworzone do treningów – są odporne na działanie potu oraz opadów atmosferycznych. Można ich używać na siłowni, ale także podczas biegania czy wspinaczki. Spełniają wymagania normy IPX4, co oznacza, że są chronione przed rozpryskami wody i innych płynów.

Poradnik Świąteczny 2020 - Bose

Emitowana w nich muzyka brzmi czysto i jest zrównoważona, niezależnie od poziomu głośności. Zoptymalizowany pod kątem głośności korektor Active EQ automatycznie zwiększa poziom tonów niskich i wysokich. Z kolei końcówki StayHear Max tworzą szczelne połączenie z kanałem słuchowym, co istotnie wpływa na słyszalność bardzo niskich dźwięków zwiększających dynamikę i oddziaływanie muzyki na emocje oraz blokowanie dźwięków otoczenia.

Bose NCH 700 – legendarne wyciszenie

Poradnik Świąteczny 2020 - Bose

Czasami jednak trzeba się całkowicie odciąć od środowiska zewnętrznego. Do tego celu idealne będą słuchawki Bose NCH 700, które są naturalną ewolucją serii QC35 II. Kluczowym elementem jest tu opatentowana technologia aktywnej redukcji hałasu, która wykorzystuje mikrofony znajdujące się wewnątrz i na zewnątrz muszli słuchawek – użytkownik ma do wyboru aż 11 poziomów ANC. Jest także tryb konwersacyjny, który automatycznie włącza tryb pełnego kontaktu i zatrzymuje odtwarzanie muzyki.

Poradnik Świąteczny 2020 - Bose

Bose NCH 700 cechuje nowatorski design przystosowany do długotrwałego noszenia każdego dnia. Odchylone o 15 stopni muszle słuchawek, które dopasowują się do kształtu ludzkiej głowy. Poduszki nauszne wykonane z luksusowej skóry syntetycznej zapewniającej wygodę podczas długich sesji z muzyką. Opływowy stalowy pałąk zaprojektowany tak, by wygodnie i stabilnie przylegał do głowy. Uzupełnia go mający kontakt z głową spód wykonany z miękkiej silikonowej gąbki.

Bose Sleepbuds II – recepta na idealny sen

Poradnik Świąteczny 2020 - Bose

Kiedy będziemy chcieli położyć się spać w ciszy i spokoju, warto sięgnąć po Bose Sleepbuds II. Są to zatyczki maskujące hałas, czyli popularne „stopery”.

Poradnik Świąteczny 2020 - Bose

Nie pozwalają one na bezprzewodowe słuchanie muzyki ani nie są wyposażone w system akustycznej redukcji hałasów. Odtwarzają natomiast maskujące niepożądane nocne hałasy wstępnie zapisane kojące dźwięki, dzięki którym zaśniesz i prześpisz całą noc.

Bose Frames Tenor – gadżet na miarę XXI wieku

Poradnik Świąteczny 2020 - Bose

A jeżeli chcecie nie tylko posłuchać muzyki, ale i ochronić się przed Słońcem, warto sięgnąć po Bose Frames Tenor. Pierwsze okulary Bose (Frames) znalazły się na liście najlepszych wynalazków 2019 r. według magazyny „Time”. Model Frames Tenor to ich następca.

Poradnik Świąteczny 2020 - Bose

Niezwykle eleganckie okulary Bose Frames Tenor odznaczają się soczewkami polaryzacyjnym i najwyższą jakością wykonania, a zastosowana w nich technologia Bose Open Ear Audio zapewnia dźwięk niespotykany w okularach przeciwsłonecznych. Wbudowany akumulator pozwala nawet do 5,5 godzin odtwarzania muzyki. Okulary nie mają żadnych elementów zakrywających uszy.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020