Reklama
aplikuj.pl
poradnik świąteczny 2020

Poradnik świąteczny 2020

Co roku w okresie przedświątecznym pojawia się jedno i to samo pytanie – co kupić? Postaramy się Wam w tym skutecznie pomóc i przedstawiamy Wam nasz poradnik świąteczny. Tym razem robimy to znacznie wcześniej, aby nie zostawiać zakupów na ostatni moment.

Poradnik świąteczny 2020 wcześniej niż zwykle

W sklepach od lat mamy niezmienną zasadę. Najpierw półki sklepowe uginają się pod ciężarem przyborów szkolnych. Po nich pojawiają się palety zniczy i sztucznych kwiatów, a tuż po nich wjeżdżają choinki i ozdoby świąteczne. Razem z nimi firmy ze świątecznymi lub przedświątecznymi promocjami starują również na początku listopada. Z kolei poradniki świąteczne w sieci pojawiają się nawet w połowie grudnia lub później. Kiedy wszyscy są już dawno po zakupach.

W tym roku postanowiliśmy nasz poradnik przygotować inaczej. Ruszamy z nim tak wcześnie, jak tylko było to możliwe i będziemy go stale aktualizować. Zapewne aż to samych Świąt. O każdej aktualizacji i kolejnych produktach będziemy Was na bieżąco informować.

Poradnik świąteczny – co kupić?

Dla uproszczenia formy naszego poradnika oraz w celu usprawnienia szybkości jego ładowania, propozycje poszczególnych firm znajdziecie w poniższych odnośnikach. Każdy otwiera się automatycznie w nowej karcie, więc możecie klikać bez obaw.

Poradnik świąteczny 2020:

 1. TP-Link
 2. Gigabyte
 3. SteelSeries
 4. SPC Gear
 5. Netia
 6. Tenda
 7. WD i SanDisk
 8. Monitory Samsung
 9. Cyfrowy Polsat
 10. HyperX
 11. HP
 12. HTC
 13. MSI
 14. Samsung
 15. Dyson
 16. Lenovo
 17. Bose