Reklama

Poradnik Świąteczny 2020 – Cyfrowy Polsat

Akcja partnerska

W 2020 roku Święta będziemy musieli przede wszystkim spędzić bezpiecznie. Świąteczne rozrywki też powinny być bezpieczne, a nie ma chyba lepszego wyboru niż wspólne oglądanie telewizji. A przy okazji to nie jest tylko zakup na okres Świąt. Z telewizji będziemy korzystać przez cały kolejny rok, a nawet kilka.

Poradnik Świąteczny 2020 WhatNext.pl

Nasz tegoroczny Poradnik Świąteczny został podzielony na dwie części. Produkty każdej firmy znajdziecie w osobnych wpisach, natomiast zbiór wszystkich znajduje się pod poniższym adresem.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020

Dekoder EVOBOX STREAM i telewizja internetowa

Elastyczność – to słowo klucz jeśli decydujemy się na dekoder EVOBOX STREAM. Pozwala on na oglądanie telewizji po podłączeniu do Internetu od dowolnego dostawcy, o prędkości co najmniej 8 Mb/s. Dekoder możemy podłączyć za pomocą kabla Ethernet bądź bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi.

Dekoder kosztuje 10 zł miesięcznie w opcji wypożyczenia lub 299 zł jednorazowo, jeśli chcemy mieć go na własność. Telewizję możemy oglądać  po wykupieniu  jednego  z pakietów podstawowych:

 • Wygodny – 28 kanałów za 20 zł miesięcznie,
 • Komfortowy – 45 kanałów za 30 zł miesięcznie,
 • Bogaty – 94 kanałów za 60 zł miesięcznie.

Dodatkowe pakiety tematyczne można uruchomić w dowolnym momencie po wykupieniu jednego z trzech pakietów wymienionych wyżej. W ramach promocji na start otrzymujemy dostęp do ponad 100 kanałów tv przez pierwsze 3 miesiące bez opłat.

Pakiety uruchamiamy na 30 dni z poziomu aplikacji SKLEP w dekoderze w dowolnym momencie. Sprzęt pozwala na dostęp do serwisów online Cyfrowy Polsat GO i HBO GO i posiada nowoczesne funkcje dla wybranych programów i audycji: CatchUP – możliwość oglądania programów do 7 dni od ich emisji, reStart – możliwość oglądania programów od początku do 3 godzin oraz TimeShift – możliwość przewijania programów do 3 godzin od ich emisji.

EVOBOX STREAM umożliwia także dostęp do kanałów naziemnej telewizji cyfrowej, po podłączeniu anteny DVB-T.

EVOBOX IP – telewizja bez anteny

Dekoder dedykowany telewizji kablowej IPTV wymaga podłączenia do sieci stacjonarnej jednego z trzech operatorów: Plusa, Netii lub Orange, o prędkości co najmniej 8 Mb/s, za pomocą przewodu Ethernet lub bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi.

Urządzenie umożliwia odbiór w sumie ponad 150 kanałów telewizji, dostępnych w pakietach:

 • S – 56 kanałów za 20 zł miesięcznie,
 • M – 78 kanałów za 30 zł miesięcznie,
 • L – 135 kanałów za 60 zł,
 • do tego szereg pakietów tematycznych, m.in. sportowych (Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Ekstraklasa), filmowych (HBO HBO GO, FilmBox, Cinemax), dla dzieci (Dla Dzieci),
 • w ramach świątecznej promocji przez pierwsze 3 miesiące pakiet M oraz L są dostępne za darmo.

Podobnie jak w przypadku EVOBOX STREAM, dekoder daje możliwość korzystania z funkcji TimeShift, ReStart i CatchUP. Samo urządzenie możemy mieć już od złotówki.

Telewizja ze zniżką w programie SmartDOM

Telewizja Cyfrowego Polsatu (satelitarna i IPTV) to produkt, który możemy łączyć z innymi usługami w programie smartDOM. Przykładem może być zestaw składający się z telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu oraz Internetu LTE, który zawiera:

 • pakiet M telewizji – 78 kanałów,
 • w promocji na 24 miesiące – kanały dziecięce: nickelodeon, nick jr.m, nicktoons, cinemax, cinemax2 oraz filmowe premium – Cinemax, Cinemax 2,
 • przez cały okres trwania umowy bez dodatkowych opłat: CatchUP – możliwość oglądania wybranych programów do 7 dni od ich emisji oraz ON THE GO – możliwość oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych,
 • 90 GB Internetu miesięcznie oraz usługę LTE bez końca,
 • dekoder EVOBOX HD za jednorazową opłatą 49 zł,
 • router Huawei 4G Router 3 Pro za jednorazową opłatą 1 zł.

Do tego w ramach  promocji na start otrzymujemy dostęp do pełnej oferty TV przez 3 miesiące bez opłat.

Cena za usługi w programie smartDOM to 74 zł/mies.

IPLA PREMIUM – filmy i seriale na życzenie

Jeśli lubimy seriale i filmy, polujemy na przedpremiery seriali telewizyjnych i   cenimy sobie wolność i oglądanie na własnych zasadach, idealnym rozwiązaniem jest pakiet IPLA PREMIUM, który może być ciekawym prezentem świątecznym dla bliskiej osoby.

Pakiet umożliwia bowiem oglądanie setek filmów i seriali, filmowych hitów, nowości, bogatą bibliotekę filmów i bajek dla dzieci, a wszystko to bez reklam. Włącza także opcję „pobierz”, która pozwala na zapisywanie plików na urządzeniach z systemem Android i oglądanie ich offline nawet w momencie braku dostępu do internetu.

Cena pakietu: 15zł/mies.

IPLA HBO – pełny pakiet filmowych hitów

Pakiet IPLA HBO daje nam dostęp do pełnej oferty światowego giganta, jakim jest HBO. To oznacza możliwość oglądania największych kinowych hitów prosto z kina oraz seriali takich jak Westworld, Gra o Tron, czy Opowieść Podręcznej.

W pakiecie nie zabrakło też kultowych bajek, z produkcjami Disneya na czele oraz kanałów telewizyjnych w jakości HD – HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White.

Pakiet kosztuje 20 zł miesięcznie, a na start można go wypróbować aż przez 30 dni całkowicie bez opłat. Z IPLA HBO możemy korzystać na dowolnym urządzeniu smart.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020