Reklama
aplikuj.pl
poradnik świąteczny 2020 lenovo

Poradnik świąteczny 2020 – Lenovo

Akcja partnerska

Laptop pod choinkę? Doskonały pomysł! Zwłaszcza, że firma Lenovo ma w swojej ofercie kilka ciekawych modeli – do pracy i do zabawy – na każdą kieszeń.

Dzisiaj już trudno wyobrazić sobie życie bez komputera mobilnego. W tych nietypowych czasach, jest potrzebny nie tylko do rozrywki, ale przede wszystkim pracy i nauki. Lenovo ma w swoim portfolio modele dostosowane do wszelkich potrzeb – od superwydajnych maszyn biznesowych po kompaktowe komputery dla uczniów. Przygotowaliśmy kilka propozycji.

Poradnik Świąteczny 2020 WhatNext.pl

Nasz tegoroczny Poradnik Świąteczny został podzielony na dwie części. Produkty każdej firmy znajdziecie w osobnych wpisach, natomiast zbiór wszystkich znajduje się pod poniższym adresem.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 8

poradnik świąteczny 2020 lenovo

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 8. generacji to laptop wyjątkowy. Świadczy o tym przede wszystkim smukła, cienka konstrukcja, która zachwyca nie tylko wyglądem, ale i solidnością wykonania. Inną ważną cechą komputera jest łatwość obsługi i bezpieczeństwo klasy korporacyjnej (pakiet rozwiązań zabezpieczających ThinkShield). X1 Carbon zawiera dedykowany układ Trusted Platform Module (dTPM), który szyfruje dane i współdziała z funkcjami zabezpieczeń Windows 10.

poradnik świąteczny 2020 lenovo

ThinkShutter to fizyczna osłona kamery, która blokuje obiektyw, aby nie zobaczył Cię nikt niepowołany. Czytnik linii papilarnych rozpozna odcisk palca, który umożliwia logowanie biometryczne zwykłym dotknięciem. Laptop został przetestowany pod kątem zgodności z normami wojskowymi. Przeszły one ponad 200 testów jakościowych, które gwarantują działanie w warunkach ekstremalnych. Użytkownicy ThinkPad X1 Carbon mogą być pewni, że ich urządzenie wytrzyma różne warunki i niespodzianki: od arktycznych lodów po pustynne burze piaskowe.

Lenovo ThinkPad T14s (AMD)

poradnik świąteczny 2020 lenovo

Lenovo ThinkPad T14s to idealny laptop biznesowy, który doskonale spisze się zarówno w biurze, jak i poza nim. W smukłej obudowie zostały zamknięte podzespoły, które gwarantują wysoką wydajność i długi czas pracy na baterii. Na czele z procesorem AMD RYzen 7 Pro 3. generacji i do 32 GB pamięci RAM.

poradnik świąteczny 2020 lenovo

Komputer ma wbudowany czytnik linii papilarnych, dzięki któremu nikt niepowołany nie dostanie się do naszych danych. Na pokładzie nie zabrakło podświetlanej klawiatury i obudowy z certyfikatem MIL-STD 810G, który gwarantuje odporność na pył, kurz i deszcz.

Lenovo Yoga Slim 7

poradnik świąteczny 2020 lenovo

Komputery mobilne z serii Yoga są przeznaczone dla nieco innych użytkowników niż biznesowe ThinkPady. Yoga Slim 7 to naprawdę lekki i kompaktowy laptop, z 14-calowym ekranem Full HD, podświetlaną klawiaturą i mocną specyfikacją techniczną. Waży tylko 1,33 kg! To laptop idealny dla uczniów i studentów, bo dzięki układowi AMD Ryzen aplikacje otwierają się błyskawiczne, a wymagające zadania można wykonywać przy pomocy kilku programów otwartych jednocześnie.

poradnik świąteczny 2020 lenovo

Bateria wystarcza nawet na 19 godzin użytkowania! Zaoszczędzić czas w ciągu dnia pomagają tak pomysłowe funkcje jak czujnik ruchu wylogowujący automatycznie użytkownika odchodzącego od komputera, optymalizacja baterii i asystent głosowy, który działa nawet w trybie uśpienia.

Lenovo Yoga C940

poradnik świąteczny 2020 lenovo

Prawdziwą wisienką na torcie jest ultramobilny Lenovo Yoga C940 – laptop 2w1. Można z niego korzystać jak z tradycyjnego komputera mobilnego, ale dzięki dotykowemu i obracanemu ekranowi, może być również używany jak tablet. Yoga C940 ma aluminiową obudowę, jest smukły i lekki – waży tylko 1,35 kg.

poradnik świąteczny 2020 lenovo

Komputer inteligentnie reaguje na głos z drugiego końca pokoju i z wyprzedzeniem optymalizuje żywotność baterii w zależności naszego stylu pracy. Yoga C940 może również pochwalić się ponadprzeciętnym dźwiękiem – to dlatego, że zawias skrywa Dolby Atmos Speaker System, który w każdym trybie pracy emituje donośny dźwięk przestrzenny. Laptop ma baterię wystarczającą nawet do 18 godzin pracy, dlatego można z niego korzystać cały dzień.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020