Reklama
poradnik świąteczny 2020 netia

Poradnik świąteczny 2020 – Netia

Akcja partnerska

Okres przedświąteczny to nie tylko dobry moment na zakup prezentów, ale również na zmianę operatora usług telekomunikacyjnych. Oferta Netii, nawet bez promocji, jest wyróżniająca się wśród kablówek dostępnych na polskim rynku. Sprawdźmy, co Netia ma do zaoferowania w świątecznej promocji.

Poradnik Świąteczny 2020 WhatNext.pl

Nasz tegoroczny Poradnik Świąteczny został podzielony na dwie części. Produkty każdej firmy znajdziecie w osobnych wpisach, natomiast zbiór wszystkich znajduje się pod poniższym adresem.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020

Netia na Święta daje trzy miesiące za darmo

W ramach świątecznej promocji Netia oferuje dostęp do oferty łączonej Internetu stacjonarnego oraz telewizji z 3-miesięcznym rabatem na abonament. Oznacza to, że pierwszą opłatę abonamentową opłacamy dopiero 4. miesiąca korzystania z usług.

Do wyboru jest pakiet M ze 100 kanałami telewizji oraz Internetem o prędkości do 300 Mb/s za 60 zł lub pakiet L ze 182 kanałami za 90 zł. W zależności od warunków w danej lokalizacji, można wybrać też warianty z szybszym Internetem, maksymalnie o prędkości 1 Gb/s.

Więcej telewizji na Święta

To nie koniec świątecznych prezentów Netii. W pierwszym miesiącu korzystania z usług na klientów czeka pełny pakiet telewizji, składający się z 216 kanałów. Dodatkowo przez cały okres trwania umowy za darmo mogą korzystać z dwóch kanałów Cinemax za darmo.

Osoby wybierające pakiet telewizji M mogą liczyć na darmowy dostęp do trzech kanałów dla dzieci i młodzieży NICK, a pakiet kolejnych 12 kanałów dla dzieci to wydatek 10 zł miesięcznie. W przypadku pakiet L pakiet jest częścią oferty.

Za darmo można też otrzymać GigaNagrywarkę Maxi z usługami timeshift, catch up TV oraz 1500 godzinami nagrań na 120 dni. Regularna cena usługi to 15 zł. Ostatnim prezentem jest usługa Bezpieczny Internet 2, która jest darmowa przez okres dwóch miesięcy (później opcjonalnie 10 zł miesięcznie).

Ofertę Netii można uzupełnić o usługę Multiroom (za 10 zł miesięcznie) oraz dodatkowe pakiety:

  • 4 kanały Eleven Sports za 10 zł,
  • 2 kanały i 4 serwisy PPV Polsat Sport Premium za 20 zł,
  • 3 kanały HBO HD i HBO GO za 20 zł,
  • 5 kanałów Filmbox za 10 zł,
  • 8 kanałów Canal+ PRestige za 50 zł,
  • 6 kanałów z treściami dla dorosłych za 10 zł.

A może telefon do tego?

Obok usług Internetu i telewizji ofertę Netii można powiększyć o dostęp do telefonu. Wariant stacjonarny to koszt zaledwie 10 zł miesięcznie, a w abonamencie mamy nielimitowane rozmowy krajowe, stacjonarne w Unii Europejskiej oraz mobilne z USA i Kanadą.

Decydując się na telefon komórkowy do wyboru są trzy abonamenty. Każdy z nielimitowanymi rozmowami na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowanymi SMS-ami oraz MMS-ami. Wariant z 2 GB Internetu kosztuje 20 zł miesięcznie, 12 GB za 25 zł oraz 50 GB zł miesięcznie. W przypadku dwóch droższych planów dostępna jest usługa Internet bez końca, która pozwala na dalsze korzystanie z Internetu po wyczerpaniu pakietu danych, z ograniczeniem prędkości do 1 Mb/s. Jeśli zdecydujemy się przenieść numer z innej sieci, przez pierwsze trzy miesiące abonament jest darmowy.

Internet bez umowy i telewizja na rok

Netia przygotowała też wariant dla osób szukających krótkich zobowiązań. Pozwala to na skorzystanie z oferty Internetu stacjonarnego o prędkości do 300 Mb/s za 60 zł miesięcznie z umową bezterminową. Można ją rozwiązać w dowolnym momencie. Do wyboru jest też wariant do 500 Mb/s za 70 zł oraz do 1 Gb/s za 80 zł. Ceny są o 10 zł wyższe niż w przypadku umów na 24 miesiące i w tym przypadku nie obowiązuje promocja z 3 darmowymi miesiącami na start.

Ofertę można uzupełnić o dostęp do HBO GO za 20 zł miesięcznie, stały adres IP za 10 zł miesięcznie oraz telefon stacjonarny, również za 10 zł miesięcznie.

Łącząc Internet z telewizją można skorzystać z umowy na 12, zamiast 24 miesięcy. Tutaj również ceny abonamentu są wyższe o 10 zł w stosunku do wariantu 2-letniego. Pakiet M (100 kanałów) z Internetem 300 Mb/s kosztuje 70 zł miesięcznie, a wariant L (182 kanały) 100 zł miesięcznie.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020