Reklama
poradnik świąeczny 2020 spc gear

Poradnik świąteczny 2020 – SPC Gear

Akcja partnerska

Akcesoria komputerowe, szczególnie te określane mianem gamingowych, to często dosyć spory wydatek. Co szczególnie w 2020 roku może być problematyczne. Ale są na rynku firmy, które mają w ofercie efektownie wyglądające, dobrze wykonane i dobre akcesoria gamingowe. Należy do nich firma SPC Gear.

Poradnik Świąteczny 2020 WhatNext.pl

Nasz tegoroczny Poradnik Świąteczny został podzielony na dwie części. Produkty każdej firmy znajdziecie w osobnych wpisach, natomiast zbiór wszystkich znajduje się pod poniższym adresem.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020

SPC Gear LIX Onyx White – gdyby ta mysz nie świeciła, można o niej zapomnieć

Są myszki lekkie, jest SPC Gear LIX Onyx White. Nietypowa, dziurawa konstrukcja ma ogromny wpływ na piórkową masę urządzenia, która wynosi skromne 59 gramów (stąd również jej nazwa, LIX to rzymska liczba 59). Sprzyja temu również bardzo lekki kabel, który pomimo niewielkiej masy jest pokryty bardzo solidnym oplotem. Ze względu na otwartą konstrukcję, wnętrze myszki jest pokryte wodoodporną powłoką.

Przechodząc do technikaliów, mysz jest wyposażona w sensor Pixart PMW3225 o czułości od 800 do 8000 DPI o maksymalnej szybkości śledzenia 2,44 M/s. Zastosowano tutaj przełączniki Omron z żywotnością 20 mln kliknięć i do dyspozycji mamy w sumie 6 programowalnych przycisków.

Jak na sprzęt dla graczy przystało, myszka jest wyposażona w system podświetlenia RGB. Podświetlane jest logo wewnątrz obudowy, pokrętło oraz pasek na tylnej ściance obudowy. W oczy rzucają się też spore ślizgacze. Są wykonane z teflonu i zapewniają precyzyjne i bardzo szybkie ruchy urządzenia w trakcie użytkowania. W zestawie znajdziemy zapasowy zestaw ślizgaczy.

SPC Gear SM950T Streaming USB Microphone – mikrofon nie tylko do streamingu gier

Jeszcze do niedawna mikrofon gamingowy był kojarzony jako atrybut streamerów. Dzisiaj, w dobie zdalnego funkcjonowania, staje się niezbędnym akcesoriów codziennej pracy i nauki. Tutaj do gry wkracza SPC Gear SM950T.

Mikrofon rejestruje dźwięk głównie z przodu, co już na starcie eliminuje sporą część szumów otoczenia. Dodatkowo konstrukcja składa się z koszyka antywstrząsowego, a w zestawie znajdziemy też pop filtr. Wygodnym dodatkiem jest przycisk wyciszenia mikrofonu znajdujący się na górze obudowy. Całość jest umieszczona na rozkładanym tripodzie i co tu dużo mówić – prezentuje się bardzo efektownie oraz pozwala na spory zakres regulacji pozycji mikrofonu. Konstrukcja, choć metalowa, zwarta i solidna, nie jest przesadnie ciężka. Waży 800 gramów.

SPC SM950T jest mikrofonem kardioidalnym (jednokierunkowym), oferuje częstotliwość próbowania na poziomie 48 KHz (16-bit) i czułość do 135 db. Urządzenie jest podłączane do komputera za pośrednictwem kabla USB o długości 1,8m i co najważniejsze, jest gotowe do pracy od razu po podłączeniu.

SPC Gear Viro – wygodny zestaw słuchawkowy podstawą wygodnej rozgrywki

Ważnym elementem gier, jak i wspomnianego już zdalnego funkcjonowania, jest dźwięk. Pod tym względem nic nie zastąpi dobrego zestawu słuchawkowego i jako potencjalnego kandydata możemy wskazać SPC Gear Viro.

Mówimy tutaj o wokółusznych słuchawkach o zamkniętej charakterystyce, wyposażonych w dynamiczne przetworniki dźwięku o średnicy 53mm. Nauszniki są pokryte skóropodobnym materiałem, dzięki czemu miękko obejmują uszy, nie wypuszczają dźwięku na zewnątrz oraz jednocześnie naturalnie izolują od dźwięków otoczenia. Metalowa konstrukcja z regulowanym pałąkiem pozwala wygodnie dopasować słuchawki i wygodnie z nich korzystać.

Słuchawki zostały wyposażone w odłączany mikrofon, który powstał w oparciu o doświadczenia zdobyte w trakcie budowy modelu SPC Gear SM900. Oferuje wysokiej jakości, czyste brzmienie i dobrze wychwytuje wypowiadane zdania, sprawnie izolując je od dźwięków tła.

Miłym dodatkiem do słuchawek jest solidny worek w formie niewielkiego plecaka, który można wykorzystać nie tylko do przenoszenia słuchawek.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020