Reklama

Poradnik świąteczny 2020 – Tenda

Akcja partnerska

Przy wyborze prezentów świątecznych często kierujemy się pragmatyzmem i ceną. Warto pomyśleć także o szybszym i stabilniejszym Internecie, który zagwarantuje nam odpowiednio dobrany router. Dobrym kierunkiem są rozwiązania firmy Tenda.

Pod choinką zazwyczaj wypatrujemy gier komputerowych, kopert albo skarpetek. Czasami jednak warto pomyśleć szerzej. Do rozgrywki online, nauki zdalnej czy oglądania seriali na Netfliksie przyda się szybki Internet. O jego jakość można zadbać samemu – inwestując w odpowiedni router.

Polski rynek został zdominowany przez kilku producentów tego typu urządzeń, ale chyba nie wszyscy kojarzą firmę Tenda. Warto zainteresować się jej propozycjami, bo są dobrze wykonane, wydajne i tanie. Jaki idealny router pod choinkę?? Sprawdźcie poniższe propozycje.

Poradnik Świąteczny 2020 WhatNext.pl

Nasz tegoroczny Poradnik Świąteczny został podzielony na dwie części. Produkty każdej firmy znajdziecie w osobnych wpisach, natomiast zbiór wszystkich znajduje się pod poniższym adresem.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020

Tenda AC23

Poradnik świąteczny 2020 Tenda

Tenda AC23 to dwuzakresowy, gigabitowy router bezprzewodowy, idealny do każdego domu. Obsługuje standard 802.11ac wave2 i zapewnie prędkość do 2033 Mb/s, pozwalając w pełni wykorzystać możliwości Internetu. Sprzęt zaopatrzono w technologię 4×4 MU-MIMO w paśmie 5 GHz, która zapewnia większy zasięg i prędkość WiFi niż klasyczne routery z 3×3 MU-MIMO.

Poradnik świąteczny 2020 Tenda

AC23 wyposażono także we wbudowany wzmacniacz sygnału zarówno w paśmie 2,4 GHz, jak i 5 GHz, dzięki czemu łatwiej przenikać mu przez ściany. Router ma 7 zewnętrznych anten 6 dBi i obsługuje przepustowość do 1000 Mb/s.

Tenda AC21

Poradnik świąteczny 2020 Tenda

Tenda AC21 jest routerem bliźniaczo podobnym do modelu AC23, z tą różnicą, że ma 6, a nie 7 zewnętrznych anten 6 dBi, które zapewniają optymalny zasięg niezależnie od pomieszczenia. Router został wyposażony w procesor 28 nm 1 GHz, który w połączeniu z koprocesorem 500 MHz zapewniają większą prędkość przetwarzania i optymalizują działanie.

Poradnik świąteczny 2020 Tenda

AC21 obsługuje IPv6, dzięki czemu może skrócić czas transmisji danych i zminimalizować opóźnienia, zapewniając lepszą rozgrywkę online.

Tenda AC19

Poradnik świąteczny 2020 Tenda

Tenda AC19 oferuje podobne możliwości jak dwa poprzednicy, ze zbliżonymi technologiami i rozwiązaniami. Od braci wyróżnia go obecność czterech anten 6 dBI, które pozwalają osiągnąć wysoką wydajność i umożliwiają lepszą penetrację sygnału przez ściany.

Poradnik świąteczny 2020 Tenda

Urządzenie obsługuje standard 802.11ac wave2 i zapewnia prędkość WiFi do 2033 Mb/s (2,4 GHz: 300 Mb/s, 5 GHz: 1733 Mb/s).

Tenda AC8

Poradnik świąteczny 2020 Tenda

Tenda AC8 to dwuzakresowy, gigabitowy router o niebanalnej stylistyce. Został zaopatrzony w gigabitowe porty o przepustowości do 1000 Mb/s. Router jest wyposażony w procesor Realtek 1 GHz wykonany w 28-nanometrowym procesie technologicznym, który doskonale obsługuje wszystkie strumienie danych i zapewnia płynne korzystanie z Internetu.

Poradnik świąteczny 2020 Tenda

Sprzęt ma cztery zewnętrzne, dwupasmowe anteny 6 dBi. Dzięki technologii Beamforming, sygnał WiFi jest agregowany w wiązkę bezpośrednio w kierunku urządzenia użytkownika, aby zapewnić najlepszą wydajność. Router automatycznie analizuje otaczające środowisko, unika zakłóceń i zapewnia najlepszą jakość Internetu.

Tenda 4G680

Poradnik świąteczny 2020 Tenda

Tenda 4G680 jest routerem działającym w technologii LTE. Urządzenie obsługuje ponad 300 sieci komórkowych w 135 krajach. Wystarczy włożyć posiadaną kartę SIM, by cieszyć się szybkim Internetem dostępnym dla wszystkich domowników, nie trzeba nic konfigurować.

Poradnik świąteczny 2020 Tenda

4G680 może osiągnąć prędkość pobierania do 150 Mb/s i przesyłania do 50 Mb/s. Sprzęt obsługuje także zewnętrzne telefony stacjonarne za pośrednictwem VoLTE (Voice over LTE) lub CSFB (Circuit Switch Feedback). Wystarczy podłączyć telefon stacjonarny do portu telefonicznego, aby móc wykonywać połączenia i jednocześnie korzystać z Internetu.

Tenda taniej z okazji Black Friday

Prezent świąteczny warto kupić z wyprzedzeniem. Szczególnie jeśli można to zrobić taniej. Idealną okazją do tego jest zbliżający się Black Friday. Wszystkie przecenione produkty marki Tenda można znaleźć pod tym adresem.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020