NetherRealm Studios tworzyło Mortal Kombat X z myślą o konsolach, dlatego jego wersja na PC musiała doczekać się tradycyjnego portu. Nie byłoby z tym problemu, gdyby nie fakt, że ten port zwyczajnie nie należał do tych najlepszych i zmagał się z wieloma problemami. Tych z kolei nie ma doświadczyć Mortal Kombat 11.

Jak poinformowało samo studio, tym razem za wykonanie portu będzie odpowiedzialna firma QLOC, oddział wydawcy Cenega Poland z siedzibą w Warszawie. O tej ekipie słyszeliśmy dosyć często, ponieważ w przeszłości QLOC zadbał o wysoką jakość portu Mortal Kombat XL, Injustice 2, odsłon Devil May Cry, czy części Dark Souls (czego jednak nie widać przy pierwszej odsłonie). Dla NetherRealm wystarczyło jednak to, że port Mortal Kombat XL został przyjęty cieplej względem poprzedniego Mortal Kombat X, więc i tym razem zaufa naszym rodakom.

Ma w tym sporo nadziei główny producent nowego Mortala, ponieważ chce aktualizować wszystkie wersje możliwie jednocześnie i nie zmuszać graczy PC do oczekiwania. Widać też po nastawieniu studia, że nie chcą specjalnie wyróżniać wersji konsolowych i sprawić, że każda z nich będzie oferowała to samo. Jednak to zweryfikujemy dopiero po 23 kwietnia, kiedy to kolejna odsłona trafi na nasze dyski.

Czytaj też: Piguła wiedzy i masa materiałów z Mortal Kombat 11

Źródło: Wccftech

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej