WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Posiadacze PC w końcu zagrają w Red Dead Redemption 2 na Steam jak ludzie, cytując Internet

Pecetowcy mogą odliczać dni do premiery Red Dead Redemption 2 na PC. Ale jak to już była premiera?

Przyznam, że czasem szokuje mnie to jak ludzie są mocno przywiązani do Steama. Platforma Valve rzeczywiście oferuje masę dodatkowych funkcji, których szczerze mi są w większości przypadków zbędne. No, ale widać, że dla wielu osób to ważne elementy gamingu na PC. Tylko dlaczego prowadzona jest tak bzdurna narracja?

Konkretnie chodzi mi tutaj o przypadki osób, które w polskim czy zagranicznym Internecie wypisują takie rzeczy jak to, że w końcu Red Dead Redemption 2 wychodzi na PC. Ten „żart” jest tak nieśmieszny i pokazujący pewne obrażenie się na inne platformy, że aż lekko przerażający.

Są osoby, które są przywiązane do danej marki, ponieważ idealnie spełnia ona ich oczekiwania. Ale żeby być aż tak zamkniętym na „inne” to już wyższa szkoła jazdy. No cóż, to kiedy Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na PC?

Rockstar oficjalnie ogłosił, że tytuł, który na PC jest dostępny od dawna poprzez Rockstar Games Launcher oraz Epic Games Store (który swoją drogą jako jedyny odpalał grę bez problemów) będzie dostępny na Steam od 5 grudnia.

ŹRÓDŁO: dualshockers