WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Potencjalni aktorzy do roli Sullyego w filmie Uncharted

Oto potencjalni aktorzy do roli Sullyego w filmie Uncharted. Źródła podają, że autorzy zainteresowani są czterema aktorami, którzy wcielą się sympatycznego bohatera.

Film Uncharted powstaje i powstaje i… powstać nie może. Prace trwają bardzo wolno i co jakiś czas słyszymy o zmianach w scenariuszu, czy na stanowiskach twórców. Zdaje się jednak, że małymi kroczkami, jesteśmy coraz bliżej wydania filmu. Przed autorami wciąż ogromna droga, ale znów coś się ruszyło.

Czytaj też: Nowy gameplay z The Outer Worlds pokazuje, że gra wciąż potrzebuje poprawek

Tym razem chodzi o aktora wcielającego się w postać Victora Sullivana. Bohater ten towarzyszy Nathanowi od pierwszej części będąc dla niego swoistym mentorem. To on w dużej mierze przyczynił się do tego, kim stał się Nate. Do roli bohatera brani pod uwagę są: Chris Pine, Chris Hemsworth, Matthew McConaughey oraz Woody Harrelson.

Opis bohatera w filmie odpowiada dokładnie temu co znamy z gry. Postać ma być świetna w złodziejskim fachu i być “tym, na którego wszyscy od razu patrzą, gdy wchodzi do pokoju”. Zabawny bohater czuje się czasem jak ojciec Nate’a i jest gotowy powstrzymać go przez zrobieniem największych głupot (chociaż biorąc pod uwagę czwartą część serii nie powiedziałbym, że zawsze tak jest.)

Producenci filmu szukają mężczyzny rasy białej w wieku od 40 do 49 lat. Wiemy już, że w filmie znajdzie się również postać młodego Nathana Drake’a i zagra go Tom Holland. Aktualnie reżyserem jest Dan Trachtenberg. Kręcenie scen miało rozpocząć się w kwietniu 2019 roku, ale przez problemy z obsadą i twórcami, mamy teraz bardzo duże opóźnienie.

Czytaj też: Oficjalna retro-konsola od Segi – nadchodzi Sega Genesis

Źródło: playstationlifestyle.net