Reklama
aplikuj.pl

Potwierdzono datę premiery serii Red Magic 7S. Ciekawi, jak będą prezentować się te gamingowe bestie?

Potwierdzono datę premiery serii Red Magic 7S. Ciekawi, jak będą prezentować się te gamingowe bestie?

Zgodnie z oczekiwaniami, lipiec będzie naprawdę gorącym miesiącem pod względem smartfonowych premier. Wielu producentów szykuje się bowiem do wprowadzenia na rynek swoich urządzeń napędzanych przez układ Snapdragon 8+ Gen 1. Wśród nich jest także Nubia, która właśnie ogłosiła datę premiery serii Red Magic 7S.

Red Magic 7S i Red Magic 7S Pro zadebiutują już za kilka dni

Dokładnie tydzien dzieli nas o premiery nowych gamingowych smartfonów Nubii. Wydarzenie, podczas którego zostaną zaprezentowane Red Magic 7S i Red Magic 7S Pro odbędzie się bowiem już 11 lipca w Chinach, czyli tego samego dnia, kiedy realme ogłosi GT 2 Master Explorer, który również napędzany będzie przez najnowszy układ Qualcommu.

Czy warto czekać na premierę nowej generacji smartfonów Red Magic ? Cóż, zapowiada się naprawdę ciekawie, zwłaszcza dla entuzjastów mobilnego grania. Przecieki ujawniły nam bowiem specyfikację na razie tylko modelu pro, a także jego wygląd, który możecie obejrzeć na poniższych renderach. Przezroczysty tył telefonu ujawnia nam wentylator odśrodkowy z podświetleniem RGB o prędkości do 20 000 obr./min, potrójną kamerę z lampą błyskową LED i wlot AIR w górnej połowie.

Jeśli chodzi o specyfikację, to przecieki skupiły się w zasadzie na wariancie Pro, choć spodziewamy się, że oba napędzi chipset Snapdragon 8+ Gen 1. ten mocniejszy smartfon z nowej serii zaoferuje maksymalnie  18 GB pamięci RAM i do 1 TB pamięci masowej. Będzie działać na systemie operacyjnym Android 12 i interfejsem Red Magic. Bateria o pojemności 5000 mAh będzie obsługiwać szybkie ładowanie, ale z jaką mocą? Tego jeszcze nie wiemy, choć możliwe, że będzie to 135 W lub 165 W. Wiemy natomiast, że za odpowiednią temperaturę urządzenia odpowie technologia chłodzenia cieczą ICE 10.0, którą można aktywować za pomocą czerwonego przełącznika dostępnego na lewej krawędzi.

Dokładna specyfikacja wyświetlacza nie jest znana, przecieki wspominają tylko o częstotliwości odświeżania 165 Hz. Co ciekawe, jak widzicie na renderach, Red Magic 7S Pro ma dostać aparat do selfie umieszczony pod ekranem. Nie będzie to jakiś wybitny moduł, bo mówi się o 8- lub 16-megapikselowym czujniku. Z tyłu zaś ma znaleźć się potrójny moduł z 64-megapikselową jednostką główną.