Reklama
aplikuj.pl

Potwierdzono serial o Cassianie Andorze dla Disney+

Potwierdzono serial o Cassianie Andorze dla Disney+

Serial o Cassianie Andorze to kolejna seria, której powstanie potwierdzono podczas Dnia Inwestora Walta Disneya. Niby wcześniej jego powstanie braliśmy za pewnik, ale okazuje się, że to dopiero pierwsze oficjalne potwierdzenie, że serial o Cassianie Andorze dla Disney+ rzeczywiście powstanie.

Czytaj też: Nowy zwiastun Króla Lwa

Diego Luna powróci do roli, którą zagrał w filmie Łotr 1. Buntownik, który ostatecznie pomógł wykraść plany Gwiazdy Śmierci dostanie swój własny serial. Produkcja ma już showrunnerkę – Stephanie Schiffie, z którą już wcześniej pracował. W obsadzie znajdzie się również Alan Tudyk, w roli K-2SO, czyli pomocny droid Cassiana. To właśnie Tudyk poinformował na Twitterze o swoim zaangażowaniu w serię.

Serial o Cassianie Andorze będzie drugą serią Gwiezdno-wojenną powstającą dla Disney +. The Mandalorian będzie miał premierę 12 listopada, czyli tego samego dnia, w którym uruchomiona zostanie platforma Disney+.

Jeśli chodzi o Cassiana Andora, to jeszcze nie powiedziano kiedy możemy się go spodziewać. Zapewne będzie to już w 2020 roku.

Czytaj też: Nowe wideo promujące Endgame robi wrażenie

Źródło: cbr.com