WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Potwory budzą się w World of Tanks na konsolach

Potwory budzą się w World of Tanks na konsolach

Od dziś do 3 listopada w World of Tanks na konsolach pojawia się tryb halloweenowy. Na dwóch, specjalnie przygotowanych mapach Grim Graveyard i Dead City gracze będą mogli pokierować czołgami z piekła rodem na wszystkich wersjach PlayStation 4 oraz Xbox One!

Czołgi z piekła rodem na wszystkich wersjach PlayStation 4 oraz Xbox One

World of Tanks przygotowało dla swoich graczy świetną niespodziankę. Od dziś, 28 października do 3 listopada będzie można zagrać w nowym, strasznym trybie halloweenowym. Specjalne mapy  Grim Graveyard i Dead City, a do tego upiorne czołgi, a wszystko dostępne na każdej wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Czytaj też: Animowanie tła na Xbox ekskluzywne do dwóch konsol
Czytaj też: Już nawet pudełko PS5 pokazuje, że to będzie wielka konsola
Czytaj też: Ładowanie Devil May Cry 5 na PS5, PS4, PC i Xbox One X? Wszędzie szybkie, ale PS5 to przegięcie

Gracze wezmą udział w walkach 7 na 7 z ponadnaturalnymi mocami i czołgami w wersjach „przebudzonych”. Od teleportacji po mapach przez portale duchów uwalniające atomowy oddech na wrogów – to nie jest wydarzenie dla czołgistów o słabych sercach. Do zdobycia jest mnóstwo nagród, a co ważne podczas wydarzenia amunicja i naprawy są darmowe, co pozwoli wysłać do piekła jeszcze więcej przeciwników. Po 3 listopada wersje „przebudzone” czołgów wrócą do swych grobów, ale ich rzeczywiste odpowiedniki dalej będą możliwe do użytkowania na polach bitew.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News