Reklama
aplikuj.pl

Potwory budzą się w World of Tanks na konsolach

World of Tanks, Grim Graveyard, Dead City

Od dziś do 3 listopada gracze World of Tanks na konsolach będą mogli cieszyć się trybem halloweenowym. Nowe, specjalnie przygotowane mapy Grim Graveyard i Dead City i piekielne czołgi pojawią się na wszystkich wersjach PlayStation 4 oraz Xbox One!

Czołgi z piekła rodem na wszystkich wersjach PlayStation 4 oraz Xbox One

Na graczy World of Tanks czeka klimatyczna niespodzianka, bo od 28 października do 3 listopada będą mogli zagrać w trybie halloweenowym, pełnym strachów, nowych czołgów z piekielnym designem a to wszystko na specjalnych mapach Grim Graveyard i Dead City. Wydarzenie dostępne będziee na każdej wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Czytaj też: Animowanie tła na Xbox ekskluzywne do dwóch konsol
Czytaj też: Już nawet pudełko PS5 pokazuje, że to będzie wielka konsola
Czytaj też: Ładowanie Devil May Cry 5 na PS5, PS4, PC i Xbox One X? Wszędzie szybkie, ale PS5 to przegięcie

Tryb halloweenowy pozwoli na walki 7 na siedem z mocami nadprzyrodzonymi i czołgami w „przebudzonych” wersjach. twórcy zaoferują graczom teleportacje po mapach, atomowy oddech z portali duchów i wiele innych strasznych atrakcji. Co istotne na graczy czeka sporo nagród, a także darmowe naprawy i amunicja, bo w najważniejsza jest ilość posłanych do piekła wrogów. Kiedy wydarzenie się skończy „przebudzone” czołgi wrócą do swych krypt, ale nadal będzie można grać ich rzeczywistymi odpowiednikami. Brzmi strasznie i ciekawie, prawda?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News