Reklama
aplikuj.pl

Powraca Predator Race Cup – szybkie, sportowe auta, ogromna rywalizacja i atrakcyjne nagrody

Predator Race Cup

Po sukcesie ubiegłorocznej, pierwszej edycji, zawody w Predator Race Cup powracają. Co ważne, rozgrywane w AssettoCorsa mistrzostwa skierowane są nie tylko do profesjonalnych kierowców simracingowych, ale także do fanów sportów motorowych oraz gamingu. Jeśli chcecie wziąć w nich udział, musicie bardzo się pospieszyć, bo rejestracja trwa tylko do 1 maja 2022.  

Powraca Predator Race Cup!

Pierwszym etapem zawodów będą kwalifikacje. Do polskiego finału Predator Race Cup trafi 26 najszybszych zawodników, którzy zmierzą się w 30-minutowym wyścigu. Dwójka najlepszych kierowców z tego pojedynku zostanie zaproszona do udziału w Wielkim Finale, który odbędzie się 14 czerwca. Tam będą musieli zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami z 24 krajów.

Po sukcesie jakim była pierwsza edycja Predator Race Cup w 2021 roku, postanowiliśmy dalej rozwijać własne formaty eSportowych zmagań. Zapoczątkowana w 2020 roku współpraca z Romainem Grosjeanem – zawodowym kierowcą, przedsiębiorcą, założycielem R8G eSports i fanem eSportu – pomaga Acerowi kontynuować misję wspierania i rozwijania utalentowanych graczy. Wobec ciągłego rozwoju simracingu, jesteśmy niezwykle dumni z naszej bliskiej współpracy z zespołem R8G eSports oraz największymi sieciami handlowymi w wielu krajach regionu EMEA.

– podkreśla Hajo Blingen, Wiceprezydent Acer EMEA Marketing.

Każdy z uczestników krajowej rywalizacji w ramach Predator Race Cup 2022 ma do wyboru jeden z trzech prestiżowych samochodów: Mercedes AMG GT3, Lamborghini Huracan GT3 lub McLaren 650 GT3. Wyścigi będą odbywać się na prawie 6-kilometrowym torze Silverstone (długie proste i szybkie zakręty).

Jeśli zaś wolicie oglądać takie zawody, to polski finał Predator Race Cup 2022 będzie streamowany na żywo 7 maja 2022. Szczegóły transmisji zostaną ogłoszone wkrótce.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Predator Race Cup 2022, a także w celu rejestracji na te zawody, zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia tutaj.