Reklama
aplikuj.pl

Poznaliśmy datę globalnej premiery serii Vivo V27

Vivo umieścił na swojej stronie licznik odliczający czas do globalnej premiery serii Vivo V27. Ta będzie miała miejsce za 11 dni, co oznacza, że będzie miała miejsce 28 lutego lub 1 marca. Potrzebujemy jeszcze dokładnego potwierdzenia, choć wiadomo już, że urządzenia zostaną wprowadzone w Indiach.

Spodziewamy się, że seria będzie składać się z trzech modeli – Vivo V27, V27 Pro i V27e

Potwierdzono już, że urządzenia będą charakteryzować się zakrzywionymi ekranami 3D z 60-stopniową krzywizną ekranu zapewniającą ergonomiczny chwyt. Wyświetlacze będą oferować odświeżanie 120 Hz z aparatem do selfie umieszczonym w okrągłym otworze w centralnej części.

Na dużym prostokątnym module aparatów znajdą się trzy czujniki, lampa błyskowa LED i pierścień LED. Wśród aparatów znajdzie się czujnik Sony IMX766V 1/1,56” z obsługą OIS. Smartfony z pewnością będą prezentować się bardzo ładnie, bo Vivo zachowa zmieniający kolor tylny panel, który znamy z serii Vivo V25.

Czytaj też: Topowe smartfony odstraszają ceną? Spokojnie, nadchodzą tanie średniaki na sterydach

Na globalnym rynku seria Vivo V27 dostępna będzie w kolorach Emerald Green, Magic Blue, Noble Black i Flowing Gold. Spodziewamy się, że w najbliższych dniach pojawi się więcej informacji na temat nadchodzącej serii, w tym dokładne potwierdzenie daty premiery.