WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Poznaliśmy datę premiery gry As Far As The Eye

Poznaliśmy datę premiery gry As Far As The Eye

Studio Unexpected ogłosiło własnie datę premiery gry As Far As The Eye. Pojawi się ona na platformie Steam, Epic Games i GOG już 10. września 2020 roku.

As Far As The Eye to turowa gra z gatunku village builder. Są tam jednak obecne rouge-like oraz proceduralni generowane elementy. Co o historii mówi wydawca?

Czytaj też: Mody do Microsoft Flight Simulator już w produkcji

Gonieni przez wiecznie nieustającą powódź, gracze muszą pozostawać w ciągłym ruchu. Mogą sobie pozwolić jedynie na zakładanie małych obozowisk na każdym “Przystanku”, w celu zebrania zapasów, umiejętności i wiedzy. Te będą niezbędne do przetrwania wymagającej drogi, która ciągle przed nimi. Obok zarządzania zasobami i infrastrukturą swojej mobilnej wioski, żeby dotrzeć do celu, plemię i ich Pupile będą również potrzebowały wsparcia przy uprawie roli, tworzeniu nowych przedmiotów oraz badaniach naukowych i mistycznych.

Wśród głównych cech gry należy wymienić spokojną przygodę bez wrogów – musicie się zmagać jedynie z powodzią. W grze znajdziecie też relikty czy zagubione statki. Będziecie musieli też podejmować trudne decyzje dotyczące zarządzania zasobami i umiejętnościami. Gra zapowiada się więc naprawdę ciekawie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News