Reklama
aplikuj.pl

Candy RapidO Pro przoduje jako najlepsza i najszybsza pralka w swojej klasie

Candy RapidO Pro przoduje jako najlepsza i najszybsza pralka w swojej klasie

Na rynku mamy dostępnych wiele modeli pralek. Którą wybrać? To oczywiście zależy od tego, do jakich zadań będzie przeznaczona. Candy RapidO Pro to urządzenie, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę, bo mnogość funkcji i aplikacja hOn sprawiają, że to prawdziwa pralka do zadań specjalnych.

Candy RapidO Pro – do zadań specjalnych

Dobrze dobrana pralka to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Mnogość programów i dodatkowe funkcjonalności są bardzo ważne, a na znaczeniu zyskują też aplikacje, które dają wiele możliwość. Tak jest właśnie w przypadku Candy RapidO Pro i aplikacji hOn.

Przygotuj się na zrewolucjonizowanie swojego życia dzięki aplikacji hOn. Jak? Pozwala wybrać spośród ponad 60 cykli przeznaczonych do każdego rodzaju tkaniny i daje przydatne wskazówki dotyczące usuwania plam i odpowiedniej ilości detergentu. Ponadto umożliwia ciągłe monitorowanie wydajności i zużycia, podając sugestie, jak je zoptymalizować. Możesz również uzyskać dostęp do planowania samoobsługi, aby zapobiec awariom i przedłużyć żywotność urządzenia, zapewniając doskonałą wydajność przez wiele lat. A wszystko to ze spokojną możliwością zarządzania i kontrolowania stanu prania za pomocą smartfona w dowolnym momencie, nawet gdy nie ma Cię w domu.

Pralka Candy RapidO Pro daje nam do wyboru wiele programów, które przeznaczone są do innego rodzaju tkanin czy zabrudzeń. Innowacyjny silnik Speed-Drive i system Quick&Clean może umożliwiają wypranie pełnego wsadu w zaledwie 39 minut bez utraty wydajności. Znajdziemy tutaj programy dostosowane do prania dziecięcych ubrań, takie, które pozwalają na skuteczne pozbycie się bakterii, a nawet program „Pluszaki”, dzięki któremu skutecznie wypierzesz zabawki swojego dziecka. Nie zabrakło też trybów dostosowanych do odzieży sportowej, a nawet specjalnego trybu do prania strojów kąpielowych czy kombinezonów narciarskich.

Gdy nasze ubrania nie są aż tak brudne i chcemy je tylko odświeżyć, możemy skorzystać z trybów szybkich, a chcąc zredukować zagniecenia do minimum, wystarczy wybrać nowy program Easy Iron Plus 39’, który sprawia, że para wnika głęboko w odzież, rozluźniając jej włókna. Posiada trzy różne poziomy intensywności, redukując zagniecenia, co znacznie skraca czas prasowania.