O nadchodzącym modelu Supra wiemy z pozoru wiele, ale prawda jest taka, że nie mamy nawet pojęcia jak dokładnie wygląda. Teraz jednak możemy rzucić okiem na rendery przedstawiające prawdopodobny wygląd 2019 Toyota Supra.

Te rendery wypłynęły do nas prosto z fanowskiego forum SupraMkV.com. Przy ich tworzeniu autor inspirował się wszystkimi informacjami, jakie pojawiły się dotąd z mniej, lub bardziej oficjalnych źródeł. Tych było całkiem sporo, ponieważ 2019 Toyota Supra została pokazana jako koncept aż cztery lata temu. Do tej pory pojawiała się za zamkniętymi drzwiami na niektórych imprezach, ale jakość zdjęć i nagrań z „ukrytych kamer” najbardziej dociekliwych fanów nie można uznać za najbardziej szczegółowe. Z pomocą przyszły nam więc poniższe rendery:

Ich trafność potwierdza jeden z dziennikarzy z RoadandTrack, który miał okazję rzucić okiem na prototyp podczas tegorocznej imprezy w Goodwood. Według niego 2019 Supra „wygląda dramatycznie. Jest bardzo niska i szeroka, czego mogliśmy się spodziewać po sportowym samochodzie, ale też bardzo krótka. Krótsza nawet od pozostałych sportowych modeli Supra, jak np. 86”. Musimy jednak pamiętać, że finalnie karoseria może się zmienić i powinniśmy to zweryfikować już za kilka miesięcy. Supra wprawdzie nie zapowiedziała oficjalnej premiery, ale przecież nie może tak długo sprawdzać cierpliwości fanów marki.

Porsche 935 łamie zasady w imię wyższych wartości

Źródło: RoadandTrack
Zdjęcia: SupraMkV

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!