Czy to transformers? Iron-Man? Szaleniec, a może sam Elon Musk? Takie pewnie pytania zadawali sobie kierujący samochodami w jednym z chińskich miast, w którym pewien wynalazca szalał sobie po ulicy w godzinach szczytu.

Wiele informacji o bohaterze tego wpisu nie mamy, choć wiemy, że samodzielnie stworzył swój kombinezon do jazdy w domowych warunkach. Ten składa się z pięciu części obejmujących nogi, ręce oraz klatkę piersiową, które dodatkowo wzbogacono szeregiem kółek. Te wyglądają na całkiem przemyślane, bo prawdopodobnie są rozpędzane kilkoma silnikami.Już pewnie wiecie, do czego to prowadzi, dlatego rzućcie okiem, jak ten nieokiełznany niczym geniusz sunie pomiędzy samochodami, niczym jakiś innowacyjny pojazd.

Przygoda na wielu kółkach zakończyła się prawdopodobnie interwencją odpowiednich służb, które z pewnością ktoś musiał zawiadomić. Widok iron-mana na ulicy nie należy raczej do czegoś normalnego. Zwłaszcza w momencie, kiedy leżąc tamuje jeden z pasów ruchu. Aż dziwne, że nie doszło do żadnego wypadku z jego udziałem, choć oglądając pierwszy raz powyższy filmik, byłem na to gotowy. Na całe szczęście bohater jednak przeżył… i kto wie? Może wkrótce na kickstarterze wystartuje zbiórka właśnie na takie kombinezony? W nich człowiek może zarówno chodzić, jak i jeździć, więc pomysł można jedynie nazwać innowacyjnym.

Venice Speedster – idealny pojazd dla samotnych wilków

Źródło: Eteknix
Zdjęcia: Youtube

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej