WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Prawie połowa użytkowników iPhone chce przejść na Androida

Przed świętami wiele osób poszukuje nowego smartfona. Chińskie centrum badawcze wykonało ciekawą ankietę, z której wynika, że 48,6% użytkowników iPhone więcej go nie wybierze, ponieważ jest on za drogi.

40% użytkowników stwierdza, że jest zmęczonych iOS i chce wypróbować Androida. 11,4% badanych twierdzi, że funkcje iPhone nie są w stanie zaspokoić popytu a smartfony nie mają innowacji. Jest w tym wszystkim jakaś prawda. Nowe telefony Apple mają małe baterie, a także zabrakło w nich czegoś rewolucyjnego. Kolejne modele nie będą miały sieci 5G oraz nie zapowiada się na czytnik linii papilarnych pod ekranem. Także same aparaty nie są tak dobre, jak u konkurencji.

iPhone, apple iPhone, android iPhone, użytkownicy iPhone, cena iPhone,iPhone, apple iPhone, android iPhone, użytkownicy iPhone, cena iPhone,

Ciężkie czasy nadchodzą dla Apple. Jeśli te dane zyskają odzwierciedlenie w sprzedaży, to firma zacznie dostarczać coraz mniej iPhonów. Apple musi zacząć coś zmieniać, aby zatrzymać klientów przy sobie.

Czytaj też: Więcej zdjęć pokazujących Elephone PX

Źródło: Gizchina