WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Premiera Harry Potter: Wizards Unite rozpocznie się już jutro

Premiera Harry Potter: Wizards Unite będzie już jutro. No… prawie. Wszystko zależy od tego, gdzie mieszkacie.

Jak sprytnie dodali do swojej informacji twórcy – premiera Harry Potter: Wizards Unite rozpocznie się od jutra. No właśnie… rozpocznie się. Autorzy tylko rozpoczynają światowy start gry, jednak Polska na swoją kolej i tak będzie musiała poczekać. Kto dostanie grę najpierw?

Czytaj też: Zegarek Game Boy – rewelacyjny gadżet dla nerdów

Już teraz Harry Potter: Wizards Unite dostępne jest w:

  • Nowej Zelandii
  • Australii

Gra przechodziła tam tzw. soft-launch, czyli premierę w regionie, który stał się królikiem doświadczalnym i sprawdził, jak produkcja wypada już w akcji. Jutro (tj. 21 czerwca) produkcja zadebiutuje w:

  • USA
  • Wielkiej Brytanii

Następnie Harry Potter: Wizards Unite będzie po kolei uruchamiane w kolejnych krajach świata. Czego się spodziewać po tej grze?

Harry Potter: Wizards Unite to produkcja Niantic – firmy, która dostarczyła nam Pokemon GO. W przeciwieństwie do tego tytułu, w Harrym Potterze będziemy walczyć ze stworzeniami z uniwersum Rowling, ale nie będziemy ich łapać. Tutaj liczy się to, aby Mugole nie zauważyły obecności tych istot w naszym świecie. Jako specjalni agenci, będziemy zatem eksplorować okolice i dbać o sekrety magicznego uniwersum.

Czytaj też: Maxis zapomniało o lesbijskiej fladze w The Sims 4

Źródło: wccftech.com