Reklama
aplikuj.pl

Premiera OnePlus 11 Jupiter Rock Edition zapowiedziana

OnePlus 11

Zaledwie kilka dni temu OnePlus ogłosił, że szykuje specjalną edycję swojego nowego flagowca, a już wiemy, kiedy OnePlus 11 Jupiter Rock Edition zaliczy premierę. Tylko co w nim będzie takiego wyjątkowego?

Specjalne edycje smartfonów pozwalają producentom na odrobinę szaleństwa. W regularnych urządzeniach są bardziej powściągliwi, ale to dopiero limitowane edycje sprawiają, że mogą puścić wodze wyobraźni lub zastosować technologię bardziej eksperymentalną. W tym przypadku Oppo ma postawić na wyjątkowy materiał, który ma w jakiś sposób być związany z kosmosem. Na grafikach, które na Weibo udostępnił kilka dni temu prezes OnePlus China Li Jie widać bowiem Jowisza, co może wskazywać, że OnePlus 11 Jupiter Rock Edition może mieć coś z nim wspólnego, np. kolorystykę.

Teraz wiemy, że smartfon zadebiutuje 29 marca, a na zdjęciach, które trafiły do sieci, widać kremowe plecki, na których dostrzec można dodatek innych kolorów, podobnie jak na powierzchni Jowisza. OnePlus podobno użyje specjalnego materiału do wykonania obudowy, a co najważniejsze, do tej pory żaden inny producent nie użył takiego rozwiązania w branży smartfonów. Materiał ma sprawiać, że urządzenie będzie chłodne w dotyku. Jednak na ten temat producent cały czas milczy, więc nie wiemy, co to dokładnie będzie.