Reklama
aplikuj.pl

Premiera serii Black Shark 5 zapowiedziana

Black Shark 4, black shark 5 otrzymuje nowy wariant pamięci
Black Shark 4

Po długich miesiącach spekulacji, w końcu zapowiedziano chińską premierę serii Black Shark 5. Wedle doniesień, w jej skład wejdzie model podstawowy i Pro.

Black Shark 5 oficjalnie zapowiedziany

Choć dokładna data nie została jeszcze ujawniona, to zapowiedź zdradza nam, że smartfony wejdą na chiński rynek już w lutym. Dostaliśmy też potwierdzenie, że seria będzie wyposażona w procesor Snapdragon 8 Gen 1, tak jak wskazywały na to doniesienia.

Jeśli chodzi o dokładniejszą specyfikację, tutaj nadal musimy opierać się na przeciekach. Z nich wiemy, że model podstawowy ma zaoferować panel Samsung E4 AMOLED o rozdzielczości FHD+, częstotliwości odśnieżania 120 Hz i częstotliwość próbkowania dotykowego 720 Hz. Bateria ma mieć pojemność 4600 mAh i będzie obsługiwać szybkie ładowanie z mocą 120 Hz.

Black Shark 5 Pro może być natomiast wyposażony w większy 6,8-calowy wyświetlacz AMOLED Quad HD+, który oferuje częstotliwość odświeżania 144 Hz. Bateria ma również obsługiwać ładowanie 120 W, ale jej pojemność będzie większa – ma wynosić 5000 mAh. Oba modele mają działać pod kontrolą Androida 12.