Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze premiery gier – styczeń 2023

premiery gier

Jeszcze rok temu o tej porze pisałbym o tym, że jesteśmy w miarę świeżo po premierach konsol, więc jeszcze dużo gier nie ma premier. Do tego popandemiczne problemy! Na szczęście to wszystko już za nami i możemy spojrzeć po raz kolejny, jakie są najciekawsze premiery gier i przebierać w tytułach!

SimRail: The Railway Simulator – 13 stycznia

SimRail to nowy, zaawansowany symulator kolei. Opanuj dalekobieżne EZT, ciężkie składy towarowe oraz pociągi podmiejskie. Przejedź 500 km realnych tras opartych o dane geodezyjne. Zostań dyżurnym ruchu i prowadź ruch lub współpracuj z innymi graczami w trybie multiplayer.

Tortuga: A Pirate’s Tale – 19 stycznia

Tortuga – A Pirate’s Tale opowiada o podróży kapitana piratów z żądzą złota i chwały, który przejmuje dowodzenie nad flotą pirackich statków, aby uderzyć na Karaiby.

Monster Hunter: Rise – 20 stycznia [PS4, XOne, PS5, XS]

W Monster Hunter Rise, najnowszej odsłonie wielokrotnie nagradzanej, bestsellerowej serii gier Monster Hunter, przedstawiamy zupełnie nowy wątek fabularny, który da Ci możliwość wcielenia się w postać myśliwego, poznania nowych map i walki z budzącymi strach potworami.

Forspoken – 24 stycznia

Forspoken opowiada o podróży Frey, młodej mieszkanki Nowego Jorku przeniesionej do pięknej i okrutnej krainy Athia. Szukając drogi powrotnej, Frey musi korzystać ze swoich nowych magicznych zdolności, by przemierzać świat i walczyć z potworami.

Czytaj też: God of War Ragnarok już bez szans na bycie grą roku 2022

Risen – 24 stycznia [PS4, XOne, Switch]

Przenieś się do naturalistycznego, nastrojowego świata gry Risen, w którym każde twoje działanie ma konsekwencje. Opanuj do perfekcji władanie mieczem, naucz się walki kosturem lub zostań potężnym magiem i wytycz sobie drogę przez krainę pełną zagadkowych trzęsień ziemi, straszliwych potworów i niewyobrażalnych skarbów.

Contraband Police – 26 stycznia

Przejmij obowiązki inspektora straży granicznej w komunistycznym państwie lat 80. Przemyt, korupcja, fałszerstwo są tu na porządku dziennym. Bądź czujny i zyskaj uznanie swoich zwierzchników.

Dead Space – 27 stycznia

Klasyczny horror science fiction powraca w zupełnie nowej odsłonie oferującej jeszcze bardziej immersyjne doświadczenie, z niezrównaną grafiką, oprawą dźwiękową i ulepszeniami rozgrywki – zachowując jednocześnie wierność emocjonującej idei oryginału.

Age of Empires II: Definitive Edition – 31 stycznia

Age of Empires II: DE zawiera częste aktualizacje wzbogacają grę o kolejne wydarzenia, elementy, tryby gry i ulepszone funkcje, takie jak wprowadzony niedawno tryb współpracy!

Inkulinati – 31 stycznia

Inkulinati to atramentowa strategia prosto ze średniowiecznych manuskryptów, w której króliczy zadek może być potężniejszy niż psi miecz. Zostań mistrzem Żywego Atramentu, skompletuj bestiariusz, pokonaj ówczesne sławy i zbieraj talenty o wielkiej mocy.

Czytaj też: Yu-Gi-Oh jedną z najlepszych gier Steam. W co naprawdę gramy?

SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake – 31 stycznia

Spełniające życzenia Syrenie Łzy w rękach SpongeBoba i Patryka… Co mogłoby pójść nie tak? Jasne, sama struktura wszechświata może się rozlecieć, otwierając portale do Światów Życzeń. To jednak nic, z czym nasza ulubiona gąbka by sobie nie poradziła.

We Were Here Forever – 31 stycznia

Budzicie się uwięzieni w ponurym Castle Rock. Ktoś was zdradził, czy zabrakło wam sprytu? Czy razem z partnerem dacie radę stawić czoła mrocznym siłom tego świata? A może pozostaniecie uwięzieni… na zawsze?