Reklama
aplikuj.pl

Prezenty w grach na PlayStation i kolejny tytuł na premierę w Xbox Game Pass

playstation

Gracze konsolowi są ostatnio rozpieszczani. PlayStation szykuje bonusy do gier, a Xbox kolejny darmowy tytuł na premierę.

Prezenty PlayStation

Zacznijmy od PlayStation. Sony już jakiś czas temu zorganizowało akcję Play at Home, która ma zachęcać ludzi do pozostania w domach na czas pandemii. Propozycją Japończyków było rozdanie wielu dobrych produkcji takich jak ABZU, Astro Bot: Rescuer Missio, Enter the Gungeon, Moss, Paper Beast, Rez Infinite, Subnautica oraz The Witness. Jakby komuś te produkcje nie odpowiadały, to Sony udostępniło jeszcze Horizon Zero Dawn wraz z dodatkiem Frozen Wilds. To jednak nie koniec prezentów zachęcających do zostania w domu.

Czytaj też: Porównania i recenzje Mass Effect Legendary Edition – BioWare się otrząsnął

Wiele osób spędza teraz czas na rozgrywce przez Internet. Nie można się spotkać ze znajomymi, ale zawsze można z nimi pograć. Właśnie w tym kierunku postanowiło pójść Sony ze swoją akcją Play at Home. Gracze otrzymają darmowe przedmioty oraz wirtualną walutę do kilku popularnych gier online lub posiadających tego typu tryb. Jeśli gracie w Rocket League, Brawlhallę, Destruction AllStars, MLB The Show 21, NBA 2K21, Rouge Company, World of Tanks, World of Warships, Warframe lub Call of Duty Warzone, to wkrótce Wasze cyfrowe konta staną się bogatsze. Od 17 maja za darmo otrzymacie:

TytułDarmowa zawartość
Rocket LeaguePlayStation Plus Pack: Blue Notch Wheels, Blue Smoke Boost, Blue Rocks Trail, Trimpact BL Player Banner. 
BrawlhallaBrawlhalla: Play at Home Pack: Rayman Legend Unlock, Sir Rayelot Skin with Axe oraz Gauntlet Weapon Skins, Shrug Emote i Grimm Sidekick. 
Destruction AllStars1100 Destruction Points 
MLB The Show 21MLB The Show 21 10 The Show Packs 
NBA 2K21 The Play at Home Pack: MyTEAM Series 2 Amethyst Damian Lillard, 5,000 MyTEAM Points i inne
Rogue CompanyRogue Company Play at Home Pack: Kyoto Undercover Ronin Outfit oraz 200 Rogue Bucks. 
World of Tanks/World of WarshipsTwice the Courage Pack For World of Tanks: Modern Armor, pięć x1.5 Silver Boosters, pięć x2 XP Boosters, 7-dniowe konto premium i więcej.  For World of Warships: Legends: Tier III battleship Arkansas, 7-dniowe konto premium oraz 5x Rare Boosters
WarframeWarframe: Starter Bundle: 100 Platinum, 100,000 Credits, 7 Day Affinity Booster, Essential Base Damage Mod Bundle oraz więcej

Dodatki do powyższych gier znajdziecie, wchodząc do PlayStation Store, a czas na ich dodanie do konta macie do 6 czerwca.

Czytaj też: Gameplay Days Gone na PC zachwyca, a PS5 jest konsolą idealną

Gdzie jest popularne Call of Duty: Warzone? Na darmowe dodatki do gry Activision trzeba będzie zaczekać trzy dni dłużej. Dopiero od 20 maja, gracze otrzymają pięć tokenów umożliwiających włącznie podwójnego expa na 60 minut. W tym przypadku oferta będzie dostępna do wykorzystania poprzez samego klienta gry, klikając w Wiadomość Dnia. Również w przypadku Warzone dodatki będą czekać do 6 czerwca.

Do otrzymania dodatków nie jest potrzebna subskrypcja PlayStation Plus, lecz powinniśmy pamiętać, iż dostęp do płatnych gier multiplayer wymaga posiadania PS Plusa.

Prezent Xbox

Co tymczasem słychać u konkurencji Sony? Firma wzięła graczy z zaskoczenia i oznajmiła, że nadchodzące Dungeons & Dragons: Dark Alliance trafi w dniu swojej premiery do oferty Xbox Game Pass. Tytuł od 22 czerwca będzie grywalny poprzez konsole Xbox, PC oraz chmurę.

Produkcja pojawi się jeszcze na PlayStation 4 oraz PlayStation 5, ale jeśli nie widzi Wam się wydawać na tę produkcję około 185 złotych, to… może warto skusić się na Xbox Game Pass i sprawdzić produkcję? Tytuł stawia na sieciową kooperację, więc premiera w Game Passie na pewno sprawi, że serwery będą pełne, a dodatkowo warto pamiętać, że gra obsługuje crossplay pomiędzy konsolami i PC.