WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Produkcja Forzy Motosport to rewolucja w tworzeniu gier – jaki plan ma Turn 10?

Produkcja Forzy Motosport to rewolucja w tworzeniu gier – jaki plan ma Turn 10?

Produkcja Forzy Motosport ma być inna. Cały proces produkcji zaskoczy graczy.

Po ostatnim wywiadzie z pracownikiem Turn 10 można odnieść wrażenie, że pracują tam wariaci. W tym ich szaleństwie zdaje się jednak być metoda. Co planują autorzy serii Forza Horizon i Forza Motorsport? Co w ogóle z kolejnymi odsłonami tej serii? Jest o nich znacznie ciszej, niż to było wcześniej! Czyżby występowały jakieś problemy?

Czytaj też: Dinozaury z Horizon: Zero Dawn wyglądały początkowo… zabawnie

Zwykle otrzymywaliśmy nowe odsłony serii Forza Horizon i Motorsport co dwa lata. Cykl będzie jednak teraz przerwany. Jeśli czekaliście zatem na nowe zapowiedzi Forzy Motorsport 8 to musicie się wstrzymać z ekscytacją. Wszytko wskazuje bowiem na to, że na ten tytuł jeszcze trochę poczekamy. Gier powinniśmy najszybciej spodziewać się dopiero na kolejnej generacji konsol.

Turn 10 otrzymało zatem masę czasu i nie zamierza go zmarnować. I dobrze, bo może dzięki temu Polyphony Digital ruszy się trochę i zacznie szybsze wydawanie nowych części Gran Turismo, które będą wnosiły spore nowości. Co zatem zamierza z ogromem czasu zrobić studio Microsoftu? Tutaj dowiadujemy się o nietypowych planach studia.

Pracownicy Turn 10 chcą teraz pracować w trochę innym trybie. Największe zmiany zajdą w fazie planowania gry. Wcześniej to pracownicy studia dyskutowali o tym, co będzie dla gry dobre, a co nie. Starano się trafić w gusta graczy. Cóż, ostatnie poczynania Capcomu wskazują, że wystarczy np… słuchać graczy? To właśnie zamierza robić Turn 10, ale w planach mają wniesienie tego na nowy poziom.

Deweloper zamierza „w jakiś” sposób komunikować się ze swoimi fanami. Autorzy gier sami jeszcze do końca nie wiedzą, jak to będą robić, ale możemy się spodziewać, że będą oni rzucali pytania lub sugestie dotyczące kolejnej części i czekali na reakcję graczy. Możliwe również, że wprost zapytają, czego chcą gracze.

Pojawia się zatem pytanie – gdzie szukać deweloperów? Na ten moment, największe szanse na złapanie ich i dowiedzenie się czegoś o prototypie Forzy Motorsport 8 macie na oficjalnym Discordzie serii. Jeśli zatem chcecie, aby w grze pojawił się Maluch to powinniście spamować w tym miejscu.

Czytaj też: Battle royale od From Software – to naprawdę możliwe

Źródło: wccftech.com